site.ua
заблокований

Ок, у вас гармонійне тіло, та відносно нормальне співвідношення м’язової маси до жиру в організмі. Якщо ви і набираєте декілька зайвих кілограмів – скинути їх, до ідеальної ваги , не велика проблема. Здається чого ще хотіти? Та ви ж самі помічаєте що здоров’я не завжди таке ж чудове як зовнішній вигляд. Прочитайте уважно деякі симптоми, якщо при вашому типу статури вони у вас присутні – це привід передивитися звички свого харчування.

Постійне хвилювання – вас періодично охоплюють негативні емоції: ви починаєте подумки накручувати негатив, незрозуміле переживання, час від часу ви стикаєтеся з тим, що потрібно заспокоювати самого себе емоційно.

Тупа, періодична біль в районі печінки – вона може проявлятися неприємними почуттями, а можуть довгий час бути попередні симптоми – густий наліт на язику зранку та кислуватий або гіркий присмак у роті, жовтувате забарвлення білків очей.

Постійні запальні процеси в організмі – найцікавіше, що вони не пов’язані з холодною порою навіть навпаки, влітку періодично проявляється запалення, навіть незначне – після подряпини, чи йде запалення ясен.

Гастрит – якщо у вас ще немає такого діагнозу, але після їжі час від часу починає боліти в районі шлунку, саме час підібрати харчування для вашого типу.

Висипання на шкірі – вже давно пройшов перехідний вік, а прищі та висипання, ваш вірний супутник. Особливо на поверхні шкіри спини, чи обличчя. Не варто надіятися, що все пройде з часом, все пройде після оптимального харчування.

Роздратування, ненависть до будь-чого, злість. Не варто себе заспокоювати, начебто це – ваш характер і його не змінити. Ви ж самі помічали – після такого негативу самопочуття погіршується завжди, отже і здоров’я міцніше не стає. Важко повірити, та змінивши звички харчування ви перетворитеся на врівноважену, оптимістичну особистість.

Загальні правила

Не пропускайте прийоми їжі. Помічали яку злість, чи навіть агресію може викликати звичайний голод? Причина тільки в цьому – вам не варто голодувати, регулярність передусім. Кисла чи гостра їжа вам не потрібна (а гостреньке ви ж полюбляєте?) намагайтеся замінити харчові вподобання, на гіркий та солодкий смак. Помірність – ваша запорука. Так всім відомо, скільки ви можете працювати, спати, з’їсти. Але рекорди – не те що вам потрібно. Стриманість, помірність – гасло життя в тому числі і харчування. Не варто поглинати безліч продуктів за раз (хоч ви і можете), не варто працювати за чотирьох – станьте спокійнішим, та розумно чергуйте навантаження і відпочинок у всіх аспектах життя. Прохолода – віддавайте перевагу приємній прохолоді, в тому числі і температурі страв. Якщо страва гаряча – куштуйте її теплою. Стимулятори – не стимулюють, ваш тип так точно. Натомість ви отримуєте від кави чи алкоголю, бурхливий організм, а інколи неконтрольований, особливо емоційно.

Прийоми їжі

Сніданок (з 8 до 10 години) -

Звичайний рівень: Соковиті фрукти, сік – влітку. Крохмалиста їжа. Прохолодний чай, компот – взимку.

Просунутий рівень: Порція свіжого салату з різних овочів літом, тушковані овочі – взимку. Молочні продукти з випічкою. Сніданок обов’язковий завжди.

Обід (з 13 до 15 години) –

Звичайний рівень: Каші чи страви з поєднання зернових круп, бобових та овочів, (суп, борщ – підходить цілком). Курятина.

Просунутий рівень: Салати, овочі тушковані, бобові, каші з цілих зерен. Птиця, біле м'ясо. Це ваш найбільший прийом їжі, та уникайте переїдання.

Вечеря (бажано до 19 та не пізніше 2-х годин до сну) –

Для обох рівнів: Зменшена на половину чи третину версія обіду. Якщо пізно ввечері виникає голод – втамуйте його фруктами.

Не забувайте купувати для себе різноманітні овочі, бобові, злаки, фрукти, комбінуйте їх своєму добовому раціоні, тоді спокій та гарне самопочуття ніколи не полишать вас.

rostislav.duhnevich
Ростислав Духнєвич

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації