Завітавши на ринок у Верховині під час зливи, Віталій Купрій хотів поторгуватися з продавцями за дощовик.

"Тут такий цікавий ринок. Ми зараз будемо ціни запитувати. Тому що це гуцули, а гуцул - це українець, тільки дикуватий», - іронічно заявив колишній нардеп на камеру власного телефону.

Некоректне висловлювання екс-нардепа обурило мешканців та вихідців з Карпат. Журналіст Роман Реведжук, який родом з Космача, написав гнівний пост на цю тему, нагадавши славну історію Гуцульщини.

"Якби така фраза прозвучала від якогось невігласа, то я би зовсім не зважав на таке. Але коли я чую такі фрази від політика, який має більше півтора мільйона підписників і неважливо у який спосіб він їх назбирав і за яку суму грошей, то мене це обурює не менше, як і моїх земляків… Гуцули чекають вибачень!", - йдеться в дописі.

У коментарях до допису Купрій відмітив, що це був просто жарт.

"Мені прикро що у Вас не має почуття гумору. Я посміхаюсь, у гарному настрої, а Ви сприймаєте як образу", - написав Купрій.

А потім додав, що про "дикуватість" гуцулів почув у Буковелі.

"Тепер історію цього вислову. Декілька років тому я був свідком розмови у Буковелю одного туристу зі сходу із справжнім гуцулом. Так ось саме так він про своїх і сказав. Всі посміхнулись і продовжували насолоджуватися відпочинком у Карпатах.", - йдеться в коментарі Віталія Купрія.

Екс-нардеп так і не вибачився за свою заяву.

roman.revedzhuk
ROMAN REVEDZHUK

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації