Напередодні виборного року в країні проводиться безліч соціологічних досліджень. Нам хтось цілеспрямовано бажає впарити рейтинги кандидатів, щоб ми були переконані, що саме той, чи саме та – це найбільш ймовірний Президент України.

Інші результати нещодавніх соціологічних досліджень зазвичай забиваються спамом з оцінки рейтингів кандидатів, які прагнуть влади. Щось позитивне про Збройні Сили абсолютно не цікаво зрадо@обам, недовійськовим експердам, публіцистам і медіашлюхам. Тому що в них відразу пропадає тема і предмет самої зрадофілії.

У жовтні цього року Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) – незалежне агентство федерального уряду США показало результати Другого всеукраїнського опитування населення України щодо довіри до судової влади, судової реформи та сприйняття корупції. Це агентство відповідає за невійськову допомогу США іншим країнам. На всяк випадок, адміністратор Агентства та його заступник призначаються президентом за згодою Сенату і діють в координації з Державним Секретарем США.

Опитування населення проводиться не перший рік, тому ми можемо зрівняти його результати за попередній рік.

Одним із питань у дослідженні було визначення рівня довіри населення до державних і суспільних інституцій (“Наскільки ви довіряєте?”).

Нас цікавила відповідь на питання: “Яка довіра населення до Збройних сил України?”

Результати опитування за 2017 р. тут:

https://newjustice.org.ua/wp-content/uploads/2018/...

На стор. 16 ми бачимо, що ЗСУ займають перше місце за довірою до державних і суспільних інституцій: 38% респондентів повністю/скоріше довіряють, а 29% – зовсім не довіряють/скоріше не довіряють – тобто це “вата”.

Щоб побачити, які зміни відбулися або проявилися позитивні чи негативні тенденції за рік треба порівняти результати опитування, яке проводилося цим агентством у 2018 р.

На слайді 2/2 (стор. 13) тут:

https://newjustice.org.ua/wp-content/uploads/2018/...


Так ось, за результатами дослідження у 2018 р. Збройним силам України повністю довіряють/скоріше довіряють 45% (!!!). Тобто у порівнянні з минулим роком відбулося збільшення в балансі довіри на 7% (!!!).

Водночас ватників зменшилося на 5% – 24% (зовсім не довіряють/скоріше не довіряють).

Мабуть ватників стає з кожним роком менше, тому що ЗСУ їх також випалює.

Довіру народу до решти державних і суспільних інституцій коментувати не збираюсь. Самі подивіться і все зрозумієте. Цьому агентству вірити можна. Вони гроші американських платників податків на вітер не викидають.

ВИСНОВКИ.

Побратими військовослужбовці, довіра Українського народу – це найвища оцінка, яку ми можемо заслужити нашою тяжкою працею і відповідальністю перед ним!

Збройним Силам українці довіряють, тому що вірять в нас і в наші здатність їх захистити!

Шануймо те, що Бог дав нам жити в такому часі і захищати свою рідну землю!

І нехай повиздихають вороги України і її Збройних Сил!

realist.armiyskiy
Реаліст Армійський

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації