site.ua
новачок

Проукраїнські блогери(і тут неважливо за "зраду" вони за "перемогу"), самі того спочатку нерозуміючи цього, кинули виклик системним журналістам зі старих видань, сайтів та телеканалів. Виявляється можна безкоштовно писати не гірше а той значно краще за представників системної журналістики. якісніше і в той же час патріотичніше!

Фотограф Дмитрий Юрьевич Муравский, сам того спочатку не розуміючи, кинув виклик системним фотографам що працюють у тих самих системних ЗМІ разом з тими самими системними журналістами

Результат не забарився. "Журналісти, фотографи, активісти" і т п і т д які так люблять говорити що країні треба ламати стару систему і перебудовувати країну на принципово новій основі, як тільки цю саму стару систему, почали ламати з них самих, "чомусь" не проявили ніякого ентузіазму, а навпаки стали найзатятішими консерваторами і кинули на захист свого панування в українських Медіа всі наявні в них сили.

Звинувачення в проплаченості, поширенні фейків, постійні спроби влаштувати травлю проти своїх більш юних конкурентів, ось вона відповідь наших "професійних" середовищ на зміни.

Багато з них вперто не розуміє що власна непрофесійність, зарозумілість і багато інших гріхів прощалася їм в часи Януковича лише через те що країна реально стояла на порозі тотальної цензури та диктатури. А зараз коли навіть на президентському каналі критика становища країни стала буденністю, ніхто на гріхи системних професійних(професійних?) середовищ закривати очі не буде.


Робіть свою справу якісніше і любіть Україну сильніше. Інакше вас чекає доля ще одної зниклої реалії часів Януковича...


Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація