Не отримуючи відповіді на безліч питань, я спробував пошукати на них відповіді. Тут результат моїх пошуків. I бачень.
За п'ять днів до другого туру президентських перегонiв в Україні, шоу-бізнес остаточно став головним двигуном цього процесу.
Чи не боротьба світоглядів, обговорення бачення нашого майбутнього, способів завершення вiйни, що йде у нас в країні. Чи не прямий і чесний діалог про те, як стати краще, багатше і сильніше. Конкуренція ідей по внутрішній і зовнішній політиці - не є сьогоднi предметом обговорення. І інші, численні теми, які є вкрай важливими нам, як виборцям і громадянам, не обговорюються, а лише піднімаються одним кандидатом, а іншим повністю ігноруються.
Натомість, останнім пропонуються неймовірні шоу з аналізами (але, не там і не так), з дебатами (але, в різних місцях і в різний час).
А також триває повний відхід від контактів, як з опонентом, так і з будь-яким журналістом. Нас "ощасливлюють" тільки, записаними заздалегідь роликами з озвученими текстами від команди пана Зе. Тільки хамство, гра в хованки і показ себе тільки в запису.
Мене продовжують дивувати ті українці, яким це подобається. Захоплені новими прийомами кандидата-шоумена, а особливо, його команди, не хочуть подумати, що ж може бути в разі його перемоги на виборах 21 квітня.
Адже, якщо вже зараз кандидат навмисно так себе веде i бачить, що його технологія впливу на нас дає хороший результат? Но, це не кіно знімається! Це він демонструє себе реального!
Те, що ми бачили в його особі раніше - було ЙОГО РОЛЯМИ, з написаним текстом, можливостями зробити багато дублів, змінити сценарій. А зараз - реальна відповідальність за величезну країну і десятки мільйонів життів її жителів!
Це - не кіно, шановні українці!
Якщо, він далекий від розуміння більшості процесів управління країною, а я вже писав - його господарі до нового 2019 р. не планували його президентства, а лише готували йому технічну роль. З подальшим разрахунком на вибори в Парламент. До речі, про його "Партію" - це те саме, що і президент-Зе". Ви її бачили? Може чули? А в соцопитуваннях - вона лідер! Молодці, українці!
Те, скільки б "Ігор Валерійович та іншi" не давали йому помічників, радників і консультантів, пан Зе не зможе ефективно виконувати свої обов'язки.
Не дай Боже, але раптом у вас захворiла близька вам людина. Уявіть лікаря, у якого є десять асистентів, класних і професійних. Але, ЛІКУЄ і РОБИТЬ ОПЕРАЦІЮ - ЛIКАР! Ви довірите такому лікування родича? А нас більше 40 мільйонів таких хворих i не дуже!
Або, уявіть роль першого пілота в екіпажі лайнера, на борту якого летите ви і ваша сім'я, з надією на безвізовий відпочинок і передчуття незабутніх вражень. Наявність десяти стюардів і п'ятнадцяти бортпровідників, навряд чи врятує вас від катастрофи. Адже керує бортом - ПЕРШИЙ ПІЛОТ! Думаю, я знаю ваші відповіді.
А країною керувати, ви йому довіряєте? І навмисна брехня, в розрахунку на вашу недалекоглядність, простоту і щирість, вже використовується проти вас. Проти НАС.
Я дуже хочу дізнатися його. Почути - за кого він, що він буде робити, як він бачить це і те, яка в нього команда? Його зв'язки з олігархатом, яке його здоров'я, знання законів, вміння їх виконувати і т.д. Я хочу бачити ймовірного главу МОЄЇ країни НАЖИВО, а не в запису i що відповідає на прямі запитання, а не тікає від них. Не виключено, що і я віддав би за нього свій голос. Але, я не бачу ЗА ЩО?
А ви?
Чи буде він, в разі свого обрання, відстоювати НАШІ інтереси?
Або тільки тих, хто його фінансує і просуває? І оточуючі його численні помічники (за наші ж гроші) будуть нам і далі транслювати "Його погляди і думки". Як в кiно. А самi керувати всiм.
Адже, в Україні таке довго не терпітимуть. У нас є немалий досвід. Тiльки те, що може послідувати за цим, з радістю і підтримкою сприймуть наші "Закляті друзі".
Вони ВЖЕ це роблять! А нам це потрiбно?

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація