site.ua
топ-автор

Давно я не писав про космос та науку. Це не означає, що нічого цікавого не відбувалося, просто не на все вистачало часу. Але від ідеї просування важливих думок я не відмовився.

Тому сьогодні я радий представити вам власний дубляж першої частини фільму «Дім. Історія подорожі». Це документальна картина 2009 року, результат спільної праці всесвітньо відомого фотографа дикої природи Жана Артюса-Бертрана й режисера Люка Бессона.

Страшні та одночасно заворожуючі кадри не залишили мене байдужим п'ять років тому, коли я вперше побачив цей фільм. З тих пір я періодично повертався до планів перекласти та озвучити його українською. І нарешті така можливість з'явилася. Стрічка майже повністю складається з демонстрації різноманітних місць Землі з висоти пташиного польоту. Голос за кадром розповість про екологічну катастрофу, що загрожує планеті. Не омине автор й соціальні проблеми.

Окремо я хочу подякувати badwolf, Tenevyk, Sensetivity, realcuckoo та zakhar за вагомий вклад у переклад, який було здійснено на нашій колективній системі перекладу текстів та відео українською (запрошую реєструватися та долучатися до перекладів), «Паляниці».

Окрім того ви можете взяти участь у фондуванні дубляжу другої частини фільму, яку вже перекладено. Зробити це можна на окремій сторінці проекту.

Дякую за увагу та приємного вам перегляду!

paul.andreev
Павло Поцелуєв

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації