Перед виборами Зеленського презентували нам, як "успішного керівника успішного проекту": людину, яка вміє підбирати команду. Так, може він і змінив індустрію розважального ринку, але політика - не "Квартал", тим паче українська.

Його (тобто Зе) подавали нам, як українського Гавела (чи щось типу того), який знайде на кожне місце молодих і абмітних персон, які будуть думати про інтереси держави, не набиваючи грошима кишені. Мушу визнати, він знайшов - набравши молодих і амбітних... корупціонерів.

Про Раду зараз не говоримо - то окрема розмова: там понабирали за різними "квотами" людей. Дивує інше - як можна було говорити за якісь там принципи і за якусь доброчесність, коли ти оточуєш себе не дуже чесними людьми? Якщо ти тримаєш у своїй орбіті злодія, чи вбивцю - може це автоматично значить, що і на тобі частина його вини?

Давайте проведемо деякі паралелі, бо якось так виходить, що ти говориш, про корупцію в "сусіда", але свою корупцію якось не вдається розгледіти - вона у тебе під твоїм носом зросла і заквітла, та і вона не менша - ти того не бачиш.

Говориш, що люди ділили посади в договорняках за попередників і що "весною будемо садити" - але у тебе так само за спиною ділять і садять - тільки садять "своїх" у потрібне крісло.

Говорив і тикав за чужого Свинарчука в осуд конкуренту, а у тебе тим часом завівся свій один, потім другий Свинарчук 2.0. Більше того - так ще і брат "другого", який вирішує кого-куди "посадити" в яке крісло і розробляє з турками грандіозний план-диверсію.

Говорив за "старі обличчя", а у самого Аваков не сьогодні-завтра - вже скоро підімне під себе весь силовий блок, тому що "кращих, бачте, немає".

Просто "геніальна" кадрова політика і неймовірна політична "логіка". А кадри "вирішують все", не забули?

Чим можна виправдати настільки провальний "рекрутинг" від Зе? Дурістю і недалекоглядністю. Або ж дурістю та наївністю - наївністю щирою і дуже примітивною - некомпетентною.

Можливо вини Зеленського у історії з Єрмаком і не могло б бути, але вона є і вона буде. Так як і була з Богданом, так як і є з Аваковим. Вона є тому, що він абсолютно ніяк не реагує.

І ось, Володимир Олександрович щось там говорив за совість. Виникає запитання: то за чию совість? Де вона?

omelianiukmark
Веремій Карський

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації