Реформи обійшли стороною ще один київський театр.

Відбувся конкурс на заміщення керівника київського ТЮГу на Липках. Претендентів було двоє: художній керівник театру "Золоті Ворота" Стас Жирков та нинішній директор ТЮГу Віктор Гирич. Комісія від департаменту культури лишила посаду за Гиричем.

***

Мої фахові походи до ТЮГу епохи Гирича завше закінчувалися конфліктами з дирекцією. Ну не любить театр на Липках професійного глядача! Зокрема прем'єри ТЮГу регулярно потрапляють у лонг-список театральної премії "Київська пектораль" Проте театр створює перешкоди для окремих експертів комісії, а саме відмовляє у перегляді номінованої вистави.

На підставі чого муніципальний театр. дозволяє собі робити таку вибірку -не відомо. Просто "театральний фашизм" - сортування експертів за принципом лояльності до творчості Гирича.

Ось приклад скотське ставлення дирекції ТЮГу до експертів театральної премії. З нотаток автора:

ТЮЗ - это вообще песня! Два мои похода в этот театр были "декорированы" обвинениями зам. директора по поводу того, что лично мы, дети 91-93гг рождения, за 20 лет ни дали театру ни одной "Пекторали"! А потому этот господин нас не уважает и вообще, не верит, что мы "Пектораль", невзирая на наличие удостоверения и экспертных бланков. (Больше я в ТЮЗ пока не попала, так как на фразе "Киевская Пектораль", на том конце провода бросают трубку, а при перезвоне вечно занято
Да, такие у нас "культурные" люди: не верят ни глазам, ни словам, ни документам.

Повний текст https://www.facebook.com/olga.znachkova/posts/475743642476171

Особисто для мене рішення уповноваженої комісії означає те, що епоха хамства у ТЮГу go on.

UPD На сайті Департаменту культури м. Києва знову з'явилося оголошення про конкурс на керівника ТЮГу

Знову переобрання керівника чи помилка Департаменту культури?

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація