site.ua
член клубу

Чи готові ви, щоб наші діти вивчали в школі історію Павла Шеремета, як колись вивчали Котовського? Чи дійсно ви вважаєте, що ця, безумовно, хороша людина, настільки багато зробила для України, щоб стати її героєм?

Отак, просто зараз, по пам’яті? Без Гугла. Що такого знаменитого зробив Павло Шеремет для України? Чому він має бути героєм?

Ми втомились від штучних героїв. Гадя, Міхо, вожді слов’янського братства, липові офіцери, Той,Хто Прогнав януковича, Той,Хто Зробив Майдан Одним Постом... На них більше ніхто не ведеться (привіт, Дейдей). Їм задають незручні питання, бачать їх брехню.

Тому взялися за мертвих.

Спочатку був Бузина. БУЗИНУ ВБИЛА ЗЛОЧИННА ВЛАДА! Бо бузина казала правду!

Яку правду? Оту імперську фігню про те, що українці – це генетичне й історичне лайно? Висери Бузини викликали таку лють в українців, що героя з нього не вийшло. Подивились в кремлі, що гроші потрачені даремно – і проект прикрили.

Проект «бузина» ще мусолиться на упоротих ресурсах, але, в основному, за Порєбріком. Все.

Другим став Скрябін. Чудова людина. В 90-х багато зробив для піднесення української сучасної культури. Потім просто собі жив. Жив, як усі: то рекламував Ланоси, то співав в ригів на корпоративах і політакціях. Тоді ж не було квот. От і виживав, як і все українське, затиснуте російською попсою і шансоном. Трохи ожив після 2014-го.

СКРЯБІНА ВБИЛА ЗЛОЧИННА ВЛАДА! Бо Скрябін казав правду!

Яку правду? Що такого «сакрального» казав Скрябін, чого ми досі не чули з кожної праски? За що його мусила вбити влада?

І ніхто не розкаже, чому саме цих людей мала вибрати та злочинна влада поміж тисяч інших. Ніхто не скаже, чим вони вирізнялись з маси.

Бо в мертвого не спитаєш, чи дійсно він таке казав. Не спитаєш, що він мав на увазі.

Нових «героїв» ліплять після смерті. І не раніше, ніж через рік. Щоб люди забули, що вони казали і про що мовчали. Щоб слухали щойно написану легенду «борця», дивились на перфоманси і думали: як же я цього раніше не знав?

Знали б, якби то була права. Якщо ви тільки після смерті людини дізнаєтесь, що це, виявляється, був відомий борець за правду – вас дурять. Хоч хтось мав би це чути і бачити ДО смерті. Мають бути свідки. А свідків нема.

Як нема свідків розіп'ятого хлопчика.

Так формується альтернативна реальність.

Мертві дуже зручні, бо вони мовчать.

Спротив викликає те, що нас намагаються знов надурити. Не вийде. Ми вже отримали Гадіне щеплення. У нас – імунітет.

Сьогоднішня акція журналістів викликала неоднозначні почуття.

В день, коли ми понесли найбільші втрати на фронті за останній час. Коли наші (так, НАШІ, а не «київські збройні сили», чи «збройні формування неіснуючої України», чи як там по стандартах Станко…). Коли за добу загинуло дев’ять наших.

Дев’ять наших Захисників.

Вся увага ЗМІ – на перфомансі.

Сьогодні журналісти здійснювали промо-акцію на крові. Намагались підвищити свою закупівельну ціну. Бо останнім часом їх ціна впала. Тому, що пропозиція значно перевищила попит. Журналісти здешевіли.Роздрібні ціни на послуги журналістів зрівнялись з крупним оптом. Демпінг не допоміг.

Я розумію, акцію журналісти готували давно… Ну не відміняти ж перфоманс із-за загибелі якихось дев’яти українських воїнів? Їх же щодня вбивають. Чи то недовіра вбиває, чи то злочинна влада… А лампадки вже закуплені, плакатики намальовані. Агов на ярмарку! Може, хто з зарубіжжя підкине грошенят!

Головне, прийшли до АП. Бо журналісти вже вирішили, що вбив Шеремета Порошенко. Особисто. Без цього промо-акція не матиме смислу.

А те, що таким же способом вбито наших розвідників і СБУшників – свідомо ігнорується. Бо вилізе незручна правда, і весь цей перфоманс перетвориться на пшик.

Журналістам байдуже, що вони грають на боці кремля. Так само байдуже і до самого Шеремета. Взяли його, біднягу, насадили на палку, як отой невмирущий полк, і бігають, трясуть.

А він собі був звичайною людиною. Їздив собі в росію регулярно. Працював в проросійському холдингу Вєсті. Заробляв собі. Жив собі.

А тут –бац! Підняли його з могили: давай працюй героєм, бо нам гроші треба!

А справжні герої – такі, як мій кум. Як міій швагро. Як сусідський хлопчина, який бігав в дитинстві гратись на приставці до мого сина.

Справжні герої – дев’ятеро вбитих за останню добу наших Воїнів.

Не треба підміняти героїв на випадкових людей, хай вони й жертви.

Герої не потребують художнього ліплення.

_____________________________________________________________________________

P.S. Знаєте, чому останнім часом мовчить і не відсвічує Лєнка Бондаренко? Бо знає, що її цінність живою для її хазяїв наближається до нуля. А мертва Лєнка Бондаренко була б кремлю дуже корисна.

От і мовчить.

olga.revenchuk
Ольга Ревенчук

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації