site.ua
член клубу

- Галя, ти бачила, як Трамп пожав руку путіну на G-20?

- Та да. Не те, що з нашим баригою! Нашому якось не так тоді руку жав.

- Ото, понімаєш, зустріч була! Дві години! А в нашого – тіки півгодини на фотки. Позорисько!

- Читала в того волонтьора відомого. Ну той, ізмождьонний такий… Як його? Не помню… Так от, він каже, шо в гєополітиці головне – скільки часу проговорили. В росіян - дві години, а в нас - тільки півгодини. Улавлюєш? Штати росію в чотири більше підтримують, ніж нас. В чотири! Факт!

- Да, проти фактів не попреш.

- А як тоді путін отако став боком і глянув? Бачила фотку?

- Це коли путін отак свисока подивився на Трампа? Бачила. Дивилась цілу передачу про ту фотку. Психолог виступав, каже: такий взгляд означає, що вони з Трампом договорились обміняти нас на Сирію, і що Штати будуть купляти в росіян газ і нєфть. Вопщем, США разом з росіянами будуть тепер воювати проти Запада і НАТО. От що той взгляд означає!

- Капєц…

- Да. Такий розумний дядько той психолог, що аж страх. А ще фізик виступав, доктор наук. Виміряв силу рукопожатія: з путіним в Трампа було сильніше, ніж з Порошенко. І експерти виступали, казали, що всьо равно, які договори підписали і хто там приїде в Україну. Важно, як Трамп подивився на путна. І як трампова секретарка підморгнула пєскову!

- Ото гєополітика! А наш Цеголко що, не міг тоді в Вашингтоні Іванку за дупу вщипнути? Чи Порошенко взяв би і накрив ковдрою Меланію, як тоді було в Китаї. Ото було б діло! Нічого наші не понімають в переговорах.

- От не вміють наші в гєополітику. Не вміють! Точно кажу, зливають нас, як Маріуполь. Буде калідор на Крим! Карочє, капєц нам.

- Галя, я тебе умаляю. Поїдем в Польщу унітази мити.

- А шо робити? Така гєополітика.

olga.revenchuk
Ольга Ревенчук

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації