site.ua
член клубу

Про сім'ю, не про політику.

Знаєте, є такі фільми-серіали, де люди довго летять до якоїсь планети, але вони психологічно не підходять одне одному, тому в польоті розвивається драма, всі починають буянити, хтось когось вбиває... Інтрига...

А я б зі своїм чоловіком летіла роками. В замкнутому просторі. Тільки ми удвох.

Ми б гарантовано не повбивали б одне одного.

Ми разом багато років, і це якраз той час, коли ми все розуміємо одне про одного. Це якийсь новий рівень, який мені дуже подобається. Новий левел сімейних відносин. Коли почуваєш себе таким собі брюсом всемогутнім, але всерозуміючим і вседобрим. І маєш аналогічну взаємність від своєї половинки (сорі за банальність: половинки).

І досягти цього було непросто.

Це треба пройти кожному саменькому... Сорі, не буду корчити з себе гуру (несіть йому по 3 рубля, і мудрості він дасть вам дохуя)))) Не буду давати банальні поради...Цілеспрямовано не приховую матюки в цитатах. Супрун сказала - можна). А я довіряю пані Уляні, бо вона свою думку підтвердила дослідженнями, визнаними у світі. Навіть думку про матюки... Респектіще пані Уляні!

Пишу просто, щоб знали: якщо раптом експедиція на Марс чи ще далі - то я з чоловіком готова: абсолютна психологічна сумісність на довгі роки, на десятиліття ).

Тільки щоб УкрТві був - бо там найкращі люди )))

І коти щоб були, бо коти - то ходячий релакс )

olga.revenchuk
Ольга Ревенчук

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації