site.ua
член клубу

Тут деякі меді@бляді прокинулись. І одразу посипалось звідусіль: тихо, тихо, не вспугніть! Дивіться, маленька меді@блядь робить перші крочки до правди... Утіпусі, ти ж моя цяця! Ще не всю правду каже, поки пошепки, але ж ти диви, старається! Мі-мі-мі!

Ви що, подуріли?

Це ті самі бляді, які ВЖЕ продали Україну. А тепер хочуть залишитись в білому, щоб далі торгувати,тільки начепивши образ борцуна за правду. Вони ЗНАЛИ, що роблять. Вони в цьому варяться, це їхнй фах. Вони знають, що таке маніпуляція та інформаційна технологія. Вони це робили свідомо і за гроші.

Це схоже на зачарування нєтакімірускімі. От заявить нєтакойрускій в фейсбучіку: Кримнєнаш! І все! Він - гуру! Він - учітєль! Несіть йому по три рубля, і мудрості він дасть вам дох@я. І розносить нєтакойрускій путінську пропаганду під оплески малоросів - йому ж можна, бо він сказав: Кримнєнаш.

Не буде журнашлюхам від мене утіпусі. Не буде мімімі. Досить їм робити теплу ванну. Вони повинні визнати, що натворили, причому ПУБЛІЧНО. Як це робили в 2004 і 2014. Інакше справи не буде, лохторат нічого не почує (ага, 70% українців отримують інфо з ТБ, так що все, що ми тут пишемо - фігня).

Вони це вміють. Скажуть, що їх заставив Пінчук-Фірташ-Ахметов_Садовий і т.д.

Ми зробимо вигляд, що повірили.

Це вже потім, у вільній Україні, вони зможуть повернутись до своїх тепленьких схем, джинси і стопів. Ми знову будемо гиркатись, звати їх недорогенькими і повіями, а вони нас - проплаченими ботами.

Альтернатива невесела.

Журнашлюхи мають зробити те, що зробили УНА-УНСО, за що їм моя повага. В критичний для України момент УНА-УНСО припинили бавитись в анархічну пісочницю і стали на захист держави. Бо є межа. І є цінності.

Медійники повинні зробити те ж саме. Стати на захист держави.

Треба йти до медіашлюх в ФБ, хто ще не забанений. Треба вимагати визнання їхньої участі в інформаційній війні проти України. Публічного визнання. Треба їх трусити і штурхати, нагадувати про персональну відповідальність за проср@ну Україну.

Пам'ятайте про 70% українців, що сидять на голці ТБ.

Шторміть кожну меді@блядь.

Без ТБ ми програємо Україну.

olga.revenchuk
Ольга Ревенчук

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації