site.ua
член клубу

Мета цього допису не змінити Вашу думку про Савченко, а вплинути на емоційному рівні )

Надія Савченко – найпрогресивніший політик в Україні. Не державний і не військовий діяч, а саме політик. Ті методи маніпуляції, які вона використовує доступні тільки провідним політикам Заходу та Росії. «Обама є творцем ІДІЛу» - заявляє Трамп. «Шарій не є українофобом» - заявляє Савченко. А ви тепер доводьте протилежне, мусольте тему Обами і ІДІЛу, Шарія та ненависті до України в ЗМІ, в мережах. Вони одразу перетягують вас на своє поле, де вам доводиться грати. Поки ви це обговорюєте виникає новий безглуздий вброс, який перетягує вас вже на інше поле.

І ніхто не повірить, що Захарченко "простий хлопець, який пішов воювати, як і ми", але ідея закинута, вона бурлить і перед тим, як її суспільство виплюне, воно залишить величезний емоційний слід. Мета цих вбросів не довести, що Обама створив ІДІЛ, а залишити негативну емоційну пам'ять про американського президента.

Савченко поспілкувалася по скайпу з Шарієм. Да всім було б начхати, якби цю тему охоче не підхопило би ЗМІ, лідери громадської думки розтиражували в соціальних мережах, а результат від усієї негативної хвилі може бути тільки один – легітимізація Шарія. Ті, хто вважають цього блогера українофобом і далі будуть так вважати, але на емоційному рівні він виріс в наших очах – він на рівних з депутатом Верховної Ради.

Це технологія не працює для того, щоб змінити думку людей, вона працює, щоб впливати на емоційному рівні. Головним інструментом цієї технології є чутки. Савченко повинна таке сказати, що нікому не налізе на голову. І якщо якийсь інформаційний сайт процитує Савченко і її прочитає 10 тис.людей, то обговорювати цитату з статті буде мільйон. До вчорашнього дня ніхто з українських політиків не дозволив би собі спілкування з Шарієм і ця новина розповсюдилася завдяки парадоксальності.

І якщо раніше вброси робилися через зливні бочки, маленькі одноденні сайти, від анонімів, ботів, спеціально найнятих шептунів, то в цій технології вброс робиться від політично значної, публічної людини. Сьогодні це кандидат в президенти США, Депутат Верховної Ради, а завтра це може бути президент сусідньої держави або національний герой (хоча таких небагато залишилося).

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація