Представники Штабу оборони Києва принесли цеглу з будинку на Турівській, 29а під вхід Подільського райвідділу поліції, бо співробітники останнього категорично відмовлялися реагувати на самочинне знищення історичного будинку.


Ще два тижні тому до представників громадської ініціативи звернулися місцеві мешканці і повідомили, що будинок починають розбирати, хоча відсутній інформаційний стенд та план проведення робіт.Два рази кияни просили надати належні документи та викликали слідчо-оперативну групу. І два рази представники забудовника «ліпили дурня», а поліція ігнорувала.

Після цих «візитів» люди з сусідніх будинку повідомили, що темпи знищення пришвидчилися.А сам будинок сховали за фото-сіткою, щоб з вулиці не було видно масштабів «реконструкції».Лише минулої п’ятниці вдалося достукатися до слідчих Подільського райвідділку поліції. Таке «чудо» сталося, бо представники Штабу оборони Києва принесли цеглу з Турівської під двері полісменам.Побачивши слідчих, забудовник відразу ж відправили додому робітників, бо ті належним чином не оформлені і не мають права займатися демонтажем.Начальник слідчого відділу особисто пообіцяв пришвидчити темпи прозлідування, щоб можна було зупинити знищення будинка.


На даний час справа внесена в реєстр. Чекаємо початку тижня...

olexandr.dovgy
Олександр Довгий

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації