Чим вище в нас тарифи, тим більше рейтинг Зеленського, але це не точно.

Ще мабуть ростучий рейтинг пов'язаний з виконаною обіцянкою притягнути Порошенко за його злочини. Всі ж дивилися репліки від Зе, що з Порошенко уже всьо, просто той не помітив. Як і ніхто не помітив.

Як можна було помітити НІЧОГО?

Але враховуючи якусь особливу реальність, та низьку задовольняємість Зеленського, де його і Венедиктова влаштовує, і бездіяльний Ситник, і наб ради, які банкротять, схематозять, та лопаються від шалених грошей з знищавілої України, та дивлячись на дії усіх схематозників та балаболів при новоспеченому царі, тобто усіх далеких від слова люди осіб, роботою яких задоволений Зеленський...

Собою він теж задоволений.

І тим, що в Україні, після когорти правлячих злочинних групувань, ще можна витягнути щось і здати, здати за нічого, за тисну руку, як приклад.

Як вам фінт по ще одній гігантській афері після приватизації, як то землі нас позбавити?

Під час карантину, в повній непідтримці цих дій від народу, в країні, яка внє правового поля, яка під мафією...

Яке скотство!

Якоби МВФ вимагає, бо грошей не дасть, підписані бо папірці секретниє, але... Грошей від МВФ немає, а земліці української теж скоро не буде. Як не стало підприємств після приватизацій, флотів після умілого керівництва господарників, шахт, родовищ, свердловин, трубопроводів, комунікацій, лікарень, медицини, накоплень, да і самих банків з ними, бюджетів і т.д.

І фількина грамота нам на екран, рейтинг в Зеленського росте.

О, диво дивною та чудо чудноє...

Не видавався він настільки дурним, щоб так себе вести і вірити нісенітницям, але ... видався.

Чи не здається вам, що серіал Слуга Народу, то була примара, якою помахали, щоб надурити, як і сумнозвісний стадіон.

А на ділі король то голий.

Пустишка.

Я дуже розчарована.

Не самою особою Зе, а тим, що використав і вкрав час. І діями проти України, та проти українців.

Як і Порошенко.

Такий же лицемір, який під гарно прочитану речівку, робить усе для того, щоб позбавити нашу країну шансу викарабкатися з прірви, куди своїм керівництвом її завели усі правлячі організовані злочинні групування.

Доки країна не повернеться в правове поле, і люди не почнуть відповідати за свої дії, ми будемо дивитися на дивний ростучий рейтинг, такий же, як і в Порошенко в його час, а нашу країну будуть обкрадати і здавати.

Ще мені подобаються відверталочки уваги, розшарування суспільства, розбрат між нами, який нам влаштовують, щоб відволікти і інші психологічні ігри.

Мої компліменти сильній команді, яка дуже гарно працює над цим.

Вашу б енергію да на благо українцям...

Голос в бюлетені 2 роки тому, який виманили брехливими обіцянками, та повністю втратили наразі своєю бездіяльністю в важливому, і злочинними діями в іншому, голос, що призвів на царство.

Царство не сакральне. Не вічне.

Тимчасове.

Хоча здається, що прийшов назавжди, і рядом привиди пустоти приносять рейтинг з збільшеними циферками, й команда працює злагоджено, щоб перекрити масові провали пустим шумом, але... Це кінець.

Людини, особистості, кар'єри.

Король голий і пустий.

Ще й ниций.

А час... Його жалко.

Бо це вкрадений в нас час.

Ол.Ка.