Дякую, думай, я один з 25%...

Це взагалі добре, що ви так і демонструєте це, та не стидаєтесь свого вибору, досі не бачити похибки в виборі, і ігноруєте ті злочини, які вчинив режим Порошенко за час правління, і не бачете в цьому нічого поганого, та хочете законсервувати цю його систему в Україні, і… такі впевнені в поверненні вашого ідола. Він сказав, через рік… Ждіть!

А про долар за 10, війна за тижні, зарплата на фронті в день 1000, і інші обіцянки забудьте. То була брехня. Вам ні. Вам він не збрехав. Бо ви ізбранниє. Ви його. Ви особливі.

Ви зовсім не наділили нечуваною сакральністю простого найнятого робітника, який увєровал в свою богоізбранность, і нав’язує себе, як повія. О, прошу вибачення, ідол.

Каже, не піду і все тут, не зважаючи, що рейтинг мінімальний, уже іншого вибрали, а він все не вірить, і не сприймає реальність…

Пропетляє?

Вкотре?

Взагалі це чисто особистий вибір в кого і в що вірити, як себе поводити, і як до чого відноситись…

Але мене дійсно переймає напруга в суспільстві.

Нація єдналася, єдналася. Роками. А тут прийшов з грязними технологіями, і без стоп сигналу, готовий на все заради перемоги, і щоб лишитись коло влади, і … пограли на хворих місцях, порозводили на барикади, зацепили теми, і …усе насмарку.

Вся робота нації по єднанню пішла насмарку.

Таки розєднав, роздробив, розсварив.

Я, особисто, вважаю це не правильним. Вбивчим для країни. Недостойним.

Але наразі в нас уже є, що є, тобто ми маємо уже настільки кардинальна розхожість, що просто не можливо далі.

Я думала, що все зупиниться після оголошення результатів виборів.

Але, ні. Все ще рухається в той же бік. До розбрату суспільства.

Ці всі позначки, думки, образи так і не скінчилися.

Я розумію за що бореться порошенко, за свободу, за те, щоб Україна залишалась такою ж – грабуємою кількома сім’ями \ кланами, і залишитись при владі назавжди, щоб правити, вбивати тисячами безкарно, виживати з власної землі мільйони, змовлятися з ворогам, і віддавати на поталу нашу землю, і т.д.

Тобто в порошенко є за що боротися усіма методами, навіть дуже брудними, та що там, взагалі бруднющими, але… наразі в суспільстві просто визріло бажання посадити усю банду.

Країна реально потребує цу, як і змін. На краще.

Без кцаря, без феодалів, без кланів на потоках, без схем, і бюрократії, без наживанні на людях, без обкрадання купки прикоритних цілої нації, без виживання людей в пошуках кращої долі на чужину, без злочинів, без безвиході і безнадії… З найманим персоналом, який працює, дотримується законів, звільняється, і відповідає за похибки, і за дії.

Вам же теж цього хочеться.

Ви ж теж любите свою Україну.

Тому думайте. Ви, думайте. Ми подумали.

Олеся Калінська, Слава Україні!

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація