Звання самого нікчемного і мерзотнішого президента України дісталося безвідсотковому Порошенко.

А міг би ввійти в історію…

Були ж колосальні можливості та шанси стати дійсно великою людиною, людиною, яка могла творити історію, та прізвище якого викликало б захоплення, людиною, яка могла б зробити країну сильнішою, стабільнішою, величною, людиною, яка могла закінчити багато сторічне протистояння Московії і України, людиною, яка могла відділити нарешті нашу країну від русскаго міра, та за допомогою участі всього світу, проторити Україні щасливий багатий вільний самобутній шлях.

Підтримка ж міжнародна була колосальна…

І це все так бездарно злити. Знищити. Зкур.ити.

Порошенко міг ввійти в історію, як великий українець, але …Вибір був зроблений не в нашу користь.

І … маємо, що маємо.

Маємо президента, який не оголосив війну, який ввійшов в зговір з агресором і окупантом, і розділив Україну між кланами мафії, як їх сирьєві удєли, який нівелював правочинність в Україні, та зруйнував всі держ структури, який ввів населення в шалені злидні, імітуючи реформи, який набрав борги під країну, та вивів з країни величезні, реально величезні кошти, зруйнувавши економіку та фактично знищивши наші можливості і ресурси для розвитку; маємо президента який залив країну кров’ю українців, і все це цинічно безжально, не рахуючи; маємо президента мародера, зрадника, брехуна, та мерзоту; маємо президента якого люто ненавидять та проклинають, а він на це кричить про мову, віру, армію, та обіцяє обіцяти обіцяночки.

Так він дійсно вміє вводити в оману і облуду, та майстерно володіє словом. Брехливим, але володіє.

Його дії суперечать словам. Та що там, вони суперечать здоровому глузду.

Але він же може робити все що завгодно, тому що сама посада звільняє його від відповідальності.

Як нам нав’язчиво роз’ясняє ця банда, в Україні за всі ці роки, якоби, так і не сподобилися розробити процедуру імпічменту, тому звиняйте, люди, але до того ж він не звільняємий.

Так що існуючий в країні зацементований устрій робить президента і членів його банди неосудними, незвільняємими, та безкарними….

Тому питання чи піде Порошенко на другий термін, це навіть не стояло. Всі знали, що піде. А так як в нашій країні фальсифікація є уже нормою, то і переписати своїх п’ять відсотків в шістдесят п’ять він зможе так же легко, як і писалися голоси для попередника… Наразі ж який майдан, війна ж. Всі знають, шо Путін підтримає свого ставленіка Порошенко. Та й сам Порошенко постійно цим бравує: « Путін нападе.» - і цинічно знущається: « Лише я патріот, без уточнення чого, а ви всі агенти кремля…» .

В нього немає виходу, як прєзєдєнтствовать довіку, чи віддавати посаду такому ж, як він.

Хоча ні. Цей не віддасть.

І сама суть не в владі.

Суть в злочинах, які за цією всією кодлою такі, що їх життя на хватить, щоб за них відсидіти на нарах…

Тому ця влада не віддасть керування нікому іншому. Ніякі результативні вибори і мирна зміна влади за цієї банди не можливі.

Тому що занадто багато на кону, так як якщо наступник буде не з їх банди, і відновить закон, тоді всім їм прийдеться відповісти. За усе.

А вони цього не допустять. І Україна занадто багата країна, щоб покидати таку кормчу базу. А ще й продати ці угіддя можна буде в майбутньому, якщо вже докрадуть до нитки. Продадуть разом з безправними рабами… З нами. Тому що уже наразі вони все паперово оформили і підчистили, і нам нічого не належить. Все їх.

Так що їм аж ніяк не можна допустити, щоб запрацювали закони в Україні і прийшли чесні до влади…

Тому що якщо буде не так, як при Порошенко, викормишу цієї ж банди, який зробив усе, щоб ні фальсифікатори виборів за часів Януковича, ні корупціонери тих же часів не були притягнуті до покарання, та й убивць і заказчиків майдана відмазав, всі ж хто кликав війська Московії в Україну, та сприяв вторгненню – всі на волі, а от ведеться воістину нещадна боротьба проти українців, і тому добровольці, герої, лідери чи в в’язницях, чи в трунах, чи куплені, чи зломлені, чи скур.илися, а населення обібране, знекровлене, виснажене…

Список злочинів за часів організованого злочинного групування, яке узурпувало владу в Україні, так от список злочинів безкінечний. Тут ціла бібліотека буде з карних справ цього режиму, якщо в нас відновиться правосуддя…

Кожен з нас знає, що воно таке є – Порошенко.

І гидко дивитися, що він вибрав собі такий шлях….

Які ж в нього були можливості... Колосальні. Він же вибрав людські прокляття, та ненависть.

Не всім же входити в історію достойно, треба щоб і такі були – зрадники, мерзота та біо сміття, чи не так, Порошенко?

І попереду вибори. Вибори при мафії. Але все одно, Українці, навіть знаючи що все фальсифікують, прийдіть на вибори, віддайте свій голос не за члена банди, не за тварину, яка була всі ці роки серед цього бруду, та є однією з фігур цього режиму.

Вибирайте достойного. Вибирайте того, хто знищить мафію в нашій країні, поверне Україну в правове поле, покарає злочинців, та поверне награбовані в нас підприємства, гроші, і виведені за кордон накрадені статки в Україну, і зробить нас економічно стабільними.

Чи є кандидат, який не обіцяє пустопорожнє, як то, наприклад, збільшити вміст кисню в повітрі, та збільшити кількість реформ по переймуванню реформ в Україні, чи спекулює на пустопорожній балаканині речівок без змісту і суті…

Чи потребує наразі суспільство балаболів, та сказочників? Чи нам потрібна чесна людина, яка подолає мафію?

Вибір за нами.

Навіть фальсифікація за януковича була оприлюднена та доведена, але не покарана, бо нічого не змінилося, ті ж люди при владі, інші ролі…. Але це наш досвід, чи не так? Ми вже знаємо, що робити.

Тому й наразі сподіваємося на оприлюднення, та не дамо скористатися результатами фальсифікації наших виборів. В нас в цьому уже досвід є.

Ми і так занадто розпустили слуг народу. Нас, в нашій країні, взагалі позбавили прав і голосу, і можливостей впливу, та наплювали на наш голос, наші бажання.

Чи не останнє, це вибори.

Навіть знаючи, що вони фальсифіковані знахабнівшою від безкарності бандою, але це чи не останнє на що ми в своєї ж країні можемо мати вплив.

Так що якщо нам після голосування будуть знову імітувати чесно вибраного порошенко, то не сидіть дома, виходьте за свою країну. Не давайте нам нав’язати знову цю кримінальну злодійську патологію, бо це смертельно для нашого майбутнього життя.

Не лякайтесь, що Путін ще більше нападе. Війна вже шостий рік гарно тримає при владі порошенко, не дамо йому залякувати нас і далі і узурпувати владу.

Ні одна нормальна адекватна не скур.лена людина не вибери цю гниду, я впевнена в цьому.

Тому, знайте, що ви голосуєте за своє. За свою країну. І відстоюйте свій вибір.

Це наше життя, яке в нас крадуть, рік за роком.

Слава нації.

Борімося!

Олеся Калінська.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація