site.ua
топ-автор

Нема сил писати про поліграфи, депутатський зашквар, бубачьку, сивоху у РНБО, весь цей цирк, "стадіон", "перемир'я", "братання" та "просто надо перестать стрелять".

У моєї подруги Maria Mostovchuk на Гагарінському плато чотири дня триває протистояння - люди виходять проти незаконної забудови багатоповерхівками замість обіцяних дитячого садочка, школи та лікарні. Всі дерева повирубали, будують хмарочоси, Аркадія перетворилася у гетто. Мешканці виходять з дітьми та колясками - не пускають техніку, а їх давлять, б'ють та знущаються. Національна поліція на боці забудовника, у якого нема жодного дозволу на будівництво.

А у нас позавчора вночі з фасаду будинку на газоні під вікнами поставили будку-МАФ - теж без дозволу та "нахалстроем", щоб зробити чергову шаурму, поки я сьогодні писала та дзвонила у всі інстанції, думала, що посивію та зірвусь з котушок. Але тримаюсь.
А взагалі, таке враження, що життя котиться в зворотньому напрямку - як у кіно "The Curious Case of Benjamin Button" - "Загадкова історія Бенджамена Баттона", пам'ятаєте такий? З Бредом Піттом - як всі старіли, а він молодшав, поки не став малечею?

Так і у нас, час відмотує назад - кожен день з великою швидкістю: якось непомітно ми перескочили в Україну часів Кучми та несемось у початок 90-х, а там і 80-ті не за горами.
Як перестати дивуватися (тут має бути мат, розумію) - я не знаю.
Картинка з твіттеру сьогодні в тему та на злобу дня.

olena.balaba
Алена Балаба

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації