site.ua
топ-автор

Вмикаєш новини, щоб відволіктися від наших з вами виборів, і що? - у рашці будують грандіозну церкву "вааруженних сил" до "75-летія великай пабєди" з великою мозаїкою по типу Оранти у нашої Софії - тільки там з "александром невським" та "суворовим" замість богородиці. "Пабєдобесіе" на марші у всій красі. Забери в них "9травня" - і їх буде плющити без своєї нової релігії.

Дивишся твіттер - у Парижі замість старої залізничної дороги навколо міста, яка працювала до 1934 року та до недавнього часу була закинута, роблять зелену пішохідну зону.
Повторюю: ні паркінг, ні торговельний центр, ні багатоповерхівки (чорт їх бодай), а зелену зону (!)
Ось на вихідних відкрили 5000 квадратів такого парку у ХХ окрузі: доріжки, лавки як крісла, газони, дерева, можна гуляти людям з обмеженими можливостями на візках.
До 2020 року відкриють ще 6,5 км такого "малого поясу" зелених зон у XII, XIV та XVII округах Парижа, влада піклується про біорізноманітність міста та комфорт для своїх громадян.
Про таке можна тільки мріяти зараз в Одесі, де "архітектура" біля залізниці нагадує один великий погром, а про зелені зони ми скоро будемо пам'ятати тільки на картинках.
"Два мира - два образа жизни" - як то казали у моєму радянському дитинстві. А ви який обираєте?

Ну і фото вам з Парижу - з тієї самої старої залізниці, а посилання тут: http://www.leparisien.fr/paris-75/paris-la-petite-ceinture-s-ouvre-aux-promeneurs-a-menilmontant-23-03-2019-8038272.php?fbclid=IwAR1PNd0gKg2Bt8Go_H-YvNCcgPHmFZwwhuxsB6h4IOTJuyvxxRZH58lNN6E

olena.balaba
Алена Балаба

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації