site.ua
член клубу

Мені часто щастить. Із музичним смаком – так точно. Дякувати батькам. У більш-менш свідомому віці повз мене пройшли іванушки-балаганушки, чичеріни та інші любе. Тобто, я це все десь краєм вуха чув або навіть бачив, але саме побіжно, бо перебував не у вакуумі, а в опщім інфармационнам полє. Але щоб шукати / слухати подібну єресь спеціально – дякую, не треба навіть із доплатою. Як каже одна розумна людина, це питання елементарної естетики: яке, в біса, бі2, коли є Led Zeppelin?

І якось мені минулося навіть побіжно не ознайомитися з творчістю "творчістю" одного суперталановитого колективу "воровайкі"...

...аж до 5 грудня 2019 року.

Із плюсів: ознайомився я не завдяки знятому на мобілку відосу когось із моїх п'яних (чи тверезих) друзів, яких занесло на концерт, а з обурених постів у фейсбуці. До речі, один із них написав колишній дипломатичний працівник, прихильник однієї шоколадної партії. Це до слова про "фсє укрАінскіє парціі..." Схоже на те, що концерт цього лайна у Києві не відбудеться точно:


В Одесі – ще не відомо.

Із мінусів: це ж досі хтось возить, тому що досі хтось слухає! Можна скільки завгодно натягувати на себе білі польта вніпаліцікі чи нінравіцанієш, але це не скасує того факту, що попит і пропозиція тут ідуть рука об руку. Тобто:

  1. Організатори розраховують на певний мінімум відвідувачів, або намагаються втюхати (їх їм напарює як перспективних хтось інший – це окремі здогадки й окрема тема)
  2. Організатори і близько не заморочуються перевіряти те лайно яке вони везуть з-за парєбріка
  3. У нас дійсно є попит на запарєбріків і навіть таких низькопробних, тому організатори його усього лиш задовольняють...

І от тут питання: що буде далі? Обуряться "жахливі радикали" з черепомірками й почнуть розказувати, кому що слухати? Чи з нами "підуть на компроміс", і спробують сайцісь ґдєта пасірідінє: або пісні "х@хльі" не буде в жовтневому палаці, або київський концерт усе ж буде скасовано, а одеський відбудеться (з х@хламі чи без)?

Доречно та доцільно говорити про небезпеку застосування черепомірок там, де існує нормальний консенсус щодо червоних ліній і питань безпеки. Тобто, я б і сам не хотів, щоб мені підказували та забороняли, що слухати, й на що не дивитися. Але коли дехто плутає береги й має кашу в голові, не розбираючи, що споживає та що підтримує, коли впарюють відверто ворожий продукт, то тут уже час говорити про черепомірки, які дістали та відкрито застосовують саме вороги, обмірюючи, хто наскільки х@хол...

oleksiy.petrenko
Oleksiy Petrenko

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації