site.ua
член клубу

З яких ... ділов усі з таким захопленням говорять про перевагу політтехнологів Зе? "Йому нічого не дають говорити, щоб кожен виборець і далі додумував свій ідеальний образ."

о_О та якого біса? Нам як виборцям у країні, в якій нам жити, важливо, яку технологію використав штаб, чи те, КОГО ж такими методами намагаються підсунути? Хіба не зрозуміло, що за такою обгорткою та рекламою ховають або одне велике Ніщо, або відвертого Ворога?
З яких пір ми всі разом стали неупередженими маркетологами? Хіба фраза "мета виправдовує засоби" втратила негативну конотацію? Уже все - насправді виправдовує?
Скільки вже мережею порівнянь - і про кандидата на роботу без досвіду, і про водія для автобусу з дітьми, і пілота літака... Все мимо? Все не підходить?

Бо що?

Бо дійсно "кухарка може керувати країною"? Та ні, дякую, проходили. Накуховарилися вже за 70 років сисисири. Так накуховарилися, що на північний схід від нас досі не нажеруться. А в нас досі не можуть забути, що доводилося куховарити та їсти у 33 році...

Бо нове обличчя?

А яке воно нове, якщо воно вигарцьовувало на корпоративах у грошових мішків, щоб самому наповнювати власний? Де йому взяти новизну, звідки? Айтіпринтери та блокчейн баб Йуля приватизувала, а до Вовчика притомні айтішники та бізнесмени навряд підійдуть на гарматний постріл. Портнов і Лукаш у його команді - дуже нові обличчя? Чи ота синя мигалка з ролика - то нове? Так, дійсно, для України 2019 то нове. Але коріння в нього старе і смердить болотом, лаптями і щами. Ну, болотом, тобто.

Бо поборе корупцію?

А чого Коломойський саме зараз озвався гучніше ніж будь-коли про компенсацію за ПриватБанк, коли запахло перемогою підопічного? Аж так Хоче побороти корупцію чи побороти конкуртентів-корупціонерів?

Бо патріот?

Після всіх цих владімір-владіміровіч, я на калєнях, після вибачень перед Кадировим, після Сватів, роботи з рашкою і на рашку, і на рашці, після тисяч плювків на свою (закреслено) мою країну і 0 вибачень перед своїми (закреслено) моїми співгромадянами воно патріот? Воно отримало індульгенцію, давши пару концертів в АТО і пожертвувавши якісь кошти? Воно за 40 чи скільки йому там років не спромоглося навчитися української (та до біса ж складна мова!), і вчило її у спортзалі, щоб зайвий час не вистачати на неї? При чому, воно думало, що вивчити мову - це завчити на пам'ять (як текст) найрідше вживані слова...

Ну, це рівень.

Але рівень не президента, не кандидата в президенти, а рівень підзаборного нахаби, який захотів пограти в імітацію. І навіть імітацію цю вже давно вигадали до нього в Black Mirror у серії Waldo Moment.

Тобто навіть його "геніальним" політтехнологам зачот за втілення фантастичної ідеї у реальність. І двійка за плагіат і безпринципність.

Нічого свого.
Нічого нового.
Нічого позитивного.

Так якого біса?..

PS вот знаїтє, друзьйа, єслі чєсна, міжду намі, Владімір Зілєнскій напамінаїт мнє актрісу із німєцкіх фільмав для взрослих --
приймає постійно, з усіх боків, у будь-якій кількості, але при тому чомусь претендує на Оскар. І ображається, коли йому показують, де його місце.

Мальчік, іді к сваєй мамє. Бальшимі шагамі.

oleksiy.petrenko
Oleksiy Petrenko

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації