site.ua
заблокований

Окрім звіриної українофобії із застиглою гримасою ненависті та інших жлобогопницьких проявів у "базарі" та жестах, євген червоненко примітний систематичним порушенням Конституції України. Бо міряє людську цінність виключно грошима. Якщо людина бідна чи не така багата як він сам - вона для нього ніщо. Жалюгідна нікчема, лох, ніхто і звати ніяк.

А в Конституції України чітко записано, що не допускається дискримінація людини залежно від її майнового стану. Так що це не тільки повна відсутність моралі, або наявність її на рівні неандертальця, а й пряме порушення ст. 24 Основного Закону України:

"Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками".

Така сама норма міститься і в 161 статті Кримінального Кодексу України:

"Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та Інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками,-

караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних Мінімумів доходів громадян або виправними роботами на ' строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого".

Отже євгена червоненка можна притягати і за розпалювання міжнаціональної ворожнечі, і за дискримінацію людини за соціальним станом.

Окрім цього в даній передачі червоненко припустився брутального сексизму, сказавши на адресу однієї з учасниць ефіру з боку Антона Мухарського: "за сіську нє возьму".

Є питання і до ведучої "Зіткнення" на ZIKу роксани руно, яка регулярно тягне його до своєї студії, надаючи тим самим ефір для поширення мови ненависті до всього українського, зневаги базових людських цінностей, попрання суспільної моралі.

А ще хотілося б поцікавитися в Президента України Віктора Ющенка: як такий червоненко опинився в його команді і що він думає про нього зараз?

І що на все це скаже колега руно Остап Дроздов? Як прокоментує регулярні українофобські шоу в ефірі каналу, де працює? Чи влаштовує його така ситуація?

Також за темою:

Українофобія Євгена Червоненка як джерело антисемітизму

Тепер на ZIKу українець ризикує отримати по мармизі. За мову і патріотизм

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація