site.ua
заблокований

Ознаки державної зради у вигляді злочинного підігравання російському окупанту з боку головнокомандувача України :

1. Односторонні перемир'я під час активної, наступальної з боку України фази АТО, що давало ворогу перепочити і зібратися з силами. Постійне гальмування процесу звільнення територій.

2. Надання безперешкодної можливості гіркіну залишити окупований ним Слов'янськ і сформованими колонами перебазуватися до Донецька з подальшим створенням потужного військового угрупування.

3. Відсутність покарання за Іл-76, Іловайський котел, здачу Дебальцевого, створення неможливих умов для оборони ДАП. Свідоме введення суспільства в оману видаванням прикрих, гірких, трагічних поразок і втрат за блискучі перемоги.

4. Заборона на застосування і відведення з фронту важкої зброї та суровий наказ ЗСУ не стріляти з менших калібрів задля неухильного дотримування режиму тиші попри ворожі атаки й обстріли з використанням градів, танків, гармат, а також регулярні спроби штурму українських позицій.

5. Не виконання вимог закону "Про оборону України", а саме не оголошення воєнного стану у відповідь на іноземну військову агресію. Відмова від документального, юридичного оформлення "АТО" як війни з росією та законодавчого визнання загарбаних територій окупованими, а рф - агресором

6. Ігнорування системних вибухів на збройних складах, які суттєво і навіть критично підривають військову міць ЗСУ та полегшують таким чином завдання російському агресору з ведення воєнних дій проти України.

7. Створення сприятливих умов для знищення ворожими спецслужбами українських розвідників і добровольців шляхом підриву без дій на випередження або адекватної реакції у відповідь.

8. Масові переслідування добровольців і націоналістів, ветеранів російсько-української війни.

9. Криміналізація країни, політична і судова амністія антимайдану та репресії проти ЄвроМайдану; притягнення до відповідальності українських активістів і звільнення з-під варти проросійських, в т. ч. "беркутів"; судова лояльність до сепаратистів і колаборантів.

10. Зневага до патріотичної, демократичної опозиції, несприйняття критики і називання опонентів-антипутінців "кремлівськими агентами".

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація