site.ua
заблокований

Жоден з ліберальних журналістів, політиків, політологів, до яких я звернувся, не прокоментував брудні, принизливі для громадянської честі і гідності, а також дискримінаційні за національною і расовою ознаками випади на адресу Саакашвілі та його прихильників, які прозвучали від мера Дніпра Бориса Філатова https://site.ua/oleksiy.mazur/9508-mer-dnipra-fila... і голови Дон ВЦА Павла Жебрівського https://site.ua/oleksiy.mazur/9442-golova-donetsko... .

Жодне з ліберальних всеукраїнських видань, куди були надіслані матеріали на цю тему, не взяло їх до публікації. Навпаки, якщо і повідомляли про негідні випади, то лише, так би мовити, упродовж "тролингу", підтримуючи заохочуваний Банковою зверхньо-зневажливий до Саакашвілі тон.

У той же час всі вони різко й дружно обурилися за "Вальцмана" у пості речниці Дарини Чиж, яку лідер РНС, реагуючи на підняту хвилю звинувачень в антисемітизмі, негайно відсторонив від своєї кампанії.

А що, національні образи (дійсні чи штучно роздмухані) помічаються тільки відносно євреїв? Для лібералів існує лише антисемітизм у виконанні націоналістів та опонентів президента?

Чому показово ігноруються, не помічаються, замовчуються ксенофобія, людиноненависництво, мова ворожнечі у виконанні посадовців штибу Філатова чи Жебрівського?

Раніше я ні від кого не зміг добитися не те що засудження, а навіть будь-яких оцінок з приводу називання українців хохлами ведучим радіо "Вєсті" і журналістом УП Павлом Шереметом. Він ліберал, а значить йому можна? Тим більше він же не єврея "жидом" назвав, а українців "хохлами".

Так само було і з Ганапольським, який оскотинився до того, що прямим текстом в ефірі радіо "Вєсті" порівняв українців з нацистами за бойкот і маркування російських книжок триколором. Мовляв, подібним чином у єврейських гетто нацисти маркували юдеїв зірками Давида.

Що то за мейнстрім такий ліберальний в Україні, за яким євреї мають чи не абсолютну монополію на захист від мови ворожнечі? Хейт спіч відносно не євреїв і з вуст самих євреїв чи представників їхніх фінансово-промислових груп, грантових фондів, донорських організацій, ЗМІ - апріорі відкидається, не помічається, замовчується. А значить не засуджується, що тільки сприяє загостренню національної несправедливості в Україні.

А от останній приклад. На профілатівському сайті-жополизі в редакційній, без підпису статті-висєрі місцевих учасників РНС Саакашвілі назвали "сбродом чумазых". Вочевидь, черговий натяк на якусь не таку національність.

Але оскільки там не йдеться про євреїв, їх там ніхто не ображає, то черговий прояв ксенофобії, расової нетерпимості і розпалювання міжнаціональної ворожнечі знову залишиться без найменшої уваги ліберальної спільноти - медійної і політичної.

До речі, чому там назвали візит Саакашвілі у Дніпро його останньою гастроллю? А це натяк про що?

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація