site.ua
заблокований

Голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський в ефірі NewsOne дозволив собі некоректні жарти з приводу українського громадянства Саакашвілі. З кривою зневажливою посмішкою високопосадовець розповів старезний і не дуже то й смішний анекдотик про вуйка і темношкірого, який судячи з сюжету, є громадянином України і спілкується українською, бо зауважень з приводу мови спілкування у вуйка не було, питання виникли лише до кольору шкіри. У розв'язці це звучить так:

- Ти хто? - запитав вуйко.

- Я українець, - гордо відповів афроамериканець.

- Якщо ти українець, то хто ж тоді я? - побідкався вуйко.

По ідеї уся ліберально-демократична спільнота, в тому числі медійна, має після такого анекдоту з вуст держслужбовця закидати його табуретками і зажадати негайного звільнення. За політично некоректний анекдот - про не такі як потрібно національність і расу - та ще й розказаний відносно конкретної людини.

А ще спитати з самого президента. Уявляю, якби чогось подібного припустився хтось із призначенців Трампа. Який би скандал піднявся у Штатах і яких би репутаційних втрат це коштувало президенту-республіканцю.

Але подивимося, чи буде хоч якась реакція в Україні на Жебрівського. Дуже сумніваюся! Інша річ, якби анекдот розповів якийсь націоналіст. От тоді б ліберали залюбки накинулися цілою зграєю і повисли б мертвою хваткою.

А тут - Жебрівський. Правильний чувак та ще й президентський призначенець. Та ще й проти ворога Петра Олексійовича, який став ворогом і для ангажованої Банковою великої частини ліберально-демократичного сектору - політичного, громадського, медійного.

До речі, а такий самий анекдот тільки про вальцмана чи гройсмана Жебрівський розказати не хоче?

Також за темою:

"Зкинь Міхо з потягу"

Замочити Саакашвілі. Кісєльовщина на "Еспресо"

Єгор Чечеринда не збирається звільнятися попри порушення ним професійних стандартів журналістики

oleksiy.mazur
Олексій Мазур

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації