site.ua
заблокований

Уявіть ситуацію, коли якийсь шериф у Штатах раптом візьме та й скаже: "Вчора при патрулюванні небезпечного району наших поліцейських підстрелили. Тому я прийняв рішення зняти патрулі з того району взагалі - нехай там якось без нас, бо це не діло, щоби страждали поліцейські". Але з Шевченківським судом у нас сталася саме така історія.

Це все одно що хірурги відмовлялися б оперувати пацієнтів через боязнь крові і вигляду внутрішніх органів. Хоча, якщо вже зняли поліцію з Шевченківського суду, то чому б тоді не зняти її з вулиць повністю: з мітингів, зі всіх публічних заходів, бо там теж можуть вавки отримати. Нехай краще вдома сидять. Але тоді вже і без зарплати.

Чи поліційна бєркутня хоче законодавчо затвердженого правила, щоби ніхто не пручався, коли їй закортить відгамселити активістів - за ЄвроМайдан і добровольців - за АТО? Може в Законі так і прописати, що "тітушки" в суді чи де-небудь - це добре і їх чіпати нікому не можна. А якщо добровольці і ЄвроМайданівці - то їх треба неодмінно лупцювати, а вони не мають чинити спротив.

З огляду на повсякденну практику, складається враження, що саме таке правило вже діє негласно згідно з неписаним ментівсько-бєркутівським кодексом. Якщо у авакова думають, що суспільство цього не розуміє чи не помічає, то помиляються. Але спротив буде дедалі наростати. Пропорційно поліцейському терору. Тому краще зупинилися б. А якщо ні, то не кажіть, що вас не попереджали. Бо матимете, що заслужили!

Також за темою:

Політика влади по добровольцях: образити, спровокувати, побити, запакувати, кинути за грати

ДОБРОВОЛЕЦЬ. Позивний "Леон". Нариси до кіносценарію

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація