site.ua
заблокований

вова полуєв як і годиться працює в ролі слідчого слідкому рф у режимі відкритої інформаційної диверсії. Ставить обвинувачувальні питання відносно України по темі загострення українсько-польських відносин. Запитує гостей студії, чи не сприяла Україна погіршенню міждержавних взаємин глоріфікацією УПА та її провідників. Ніби це щось неприпустимо погане. Тобто не Польща, а Україна винувата.

Так само наводить Закон "Про освіту", що мовляв і цим Україна провокує Польщу, Румунію, Угорщину. Це вона, Україна, сама у всьому винувата. Послухати полуєва, то Україна має лише втиратися і з вдячністю приймати плювки звідусіль, звідки вони не були б. І нічого, не приведи Господи, не вчиняти у відповідь. Західним країнам прощати, тому що вони партнери, а росії - бо путін нападе.

За обстоюваною полуєвим і нав'язуваною глядачеві логікою, Україна повинна неодмінно поступатися своїми національними інтересами, всім кланятися і виконувати всі забаганки. Це редакційна політика каналу, спрямована на десуверенізацію України, відмову українців від своєї історичної пам'яті та національної Гідності. Такі інформаційні атаки на українську свідомість задля відмови від боротьби і прийняття поразки та капітуляції України ідуть кожного дня у прямому ефірі.

Серед іншого полуєв також озвучує питання щодо залучення місії ОБСЄ на Прикарпатті через інцидент в Ужгороді - киданням коктейля молотова в угорський культурний центр. А ще ставить питання із закладеними у формулювання позитивним ставленням до упц московського сатанату і різко негативною позицією щодо звільнених з-під варти архітекторів, які зазнали суддівського свавілля за протидію рейдерству московських попів на Десятинній.

Також за темою:

ВІД НИХ СМЕРДИТЬ (па) РАШЕЮ. Теле і радіоведучі-реваншисти, -українофоби, -рашисти

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація