site.ua
заблокований

З приходом генпродюсером спочатку гайгисиза гелдієва, а потім заміною його (через внутрішньовидові розбірки) наташею влащенко, ефір україноцентричного каналу був навстіж відкритий українофобам всіх мастей і національностей. Туди так і хлинули вілкули, папієви, добкіни, червоненки, долинські, гордони. Вони тепер там по колу ледь не у цілодобовому режимі - з однієї студії виходять, до іншої заходять. Ті ж самі. Як найбажаніші гості.

В принципі, і гайгисиз, і наташа це й не приховували: вони прямо казали, що ефір має бути доступним для всіх. Антиукраїнська, антидержавна точка зору для них попри російсько-українську війну - це всього лише альтернативна думка. Розпочав цей процес гайгисиз, але розвинула й узвичаїла - наташа.

Тепер вона хазяйнує на каналі, ніби це її власний. З неабиякою для себе вигодою. Наташа не тільки генпродюсер, а й веде АЖ ТРИ (!) ток-шоу - одне масштабніше, а значить дорожче іншого: "Перші другі", "Хард" і найпомпезніше - "Народ проти". Страшно уявити суми, які вона отримує: три ток-шоу плюс посада генпродюсера. Чи піддаються вони підрахунку взагалі? Що ж воно таке? Чим взяла? Мимоволі згадується мультик про Скруджа Макдака, де той у золоті купався.

"Годі заглядати у чужу кишеню та гроші рахувати! Ти заздриш чужому успіху, а сам безталанний нищєброд сидиш у лайні і смердиш своїми Інтернет-висєрамі!", - закинуть мені прихильники журналістського й управлінського таланту наташі.

А що, поцікавитися не можна? Вам не цікаво? А мені кортить. Так і саму наташу аж розпирає, хто скільки і як заробляє, в кого отримує гроші, на чиєму фінансуванні перебуває. Дуже часто вона прискіпується з цими запитаннями до антикорупціонерів, чомусь висуваючи до громадянських активістів і представників грантових організацій вимоги як до держслужбовців, за якими ті пильнують.

Вони їй пояснюють, що це не коректно і у них не може бути корупційних діянь, бо не обіймають державних посад. Та наташа все одно: ні, ну от скільки ви отримуєте? А як ви це заробили? А звідки у вас те, се? А скільки отримали минулого року? А щомісяця? От і в мене така сама цікавість щодо наташі. А ще - чому стільки шоу на каналі веде одна людина, яка окрім всього ще й генпродюсер? І чому на каналі так багато стало реклами наташиних "Публічних людей"?

Про її небайдуже ставлення до української мови, до квот на українську пісню, до людей творчих, які просувають українську культуру і громадсько-політичних активістів, що займаються захистом державної - питань немає. Тут ворожість наташі видно неозброєним оком. Вона гадюкою шипить на все, що пов'язано з утвердженням позицій українською мовою, культурою і всього, що називається українською ідентичністю.

наташа навіть різко в обличчі змінюється, коли заводить про це розмову у своїх передачах. Мабуть, це у неї в генах. Органічне несприйняття. У такі моменти вона нагадує іншого персонажа - з російської пісні "Подмосковные вечера": "что ж ты, милая, смотришь искоса, низко голову наклоня". Очі наливаються кров'ю, і без того за незрозумілими причинами часто відкритий рот стає ще ширшим, ніби намагається заковтнути співбесідника цілком, зжерти живцем.

Вочевидь, наташа насолоджується своєю владою і можливістю гнути таку лінію саме на україноцентричному (тепер, правда, уже у минулому завдяки гайгисизовим і її самої старанням) каналі. Це для неї особливий кайф, або, як би сама сказала - "секс". Бо має звичку порівнювати задоволення від професійної діяльності саме з фізіологічними актами. Приміром, саме так - "у нас був секс" - відгукнулася про свою спільну роботу з гариком карагодським над його книжкою.

Дивно, як вона його й досі ще не запросила (чи я щось пропустив?) на якесь зі своїх шоу - бо всі інші друзі, ніби вже відзначилися і не один раз: червоненко, бужанський, долинський, гордон, добкін, кернес і т.д. і т.п.

Але от яке ще питання виникає. Ці та подібні їм персонажі, які аж кінчають, паплюжачи все українське від Шухевича до мови, нічого не упускаючи, з приходом наташі почали появлятися не лише у передачах, куди їх або вона сама запрошує, або колеги, приміром, роксана руно ("ZIтКнення"), а й почали так само регулярно з'являтися у Vox populi. Відмінністю ж телепроекту є те, що гостя ефіру визначають глядачі своїм голосуванням на сайті.

Виходить, що стала і давно сформована патріотична аудиторія каналу тільки й чекала, аби мати можливість проголосувати за чергового українофоба і потім побачити його в ефірі на своєму улюбленому (якраз за прихильність Україні) каналі? Приміром, у такий спосіб нещодавно глядачі обрали вілкула, а згодом червоненка.

Але ще цікавіше виглядають наступні нестиковочки. З одного боку, в голосуваннях глядачів на сайті каналу перемагають українофоби. А з іншого, вони завжди із тріском програють в суперечках з патріотами, про що засвідчують телефонні онлайн-опитування як от на тому ж "ZIтКненні".

Хіба не підозріло? Як таке взагалі можливе, щоби та сама аудиторія віддавала свої голоси за червоненка на сайті каналу в рамках Vox populi, а потім топила ж його, голосуючи під час ефіру телефоном за опонента червоненка під час "ZIтКнення"? Одні і ті ж люди - як серед глядачів, так і серед учасників програми, але за одними голосуваннями - перемагає червоненко, а за іншими на тому ж каналі серед тієї ж аудиторії - той самий червоненко, коли з'являється в ефірі, зазнає нищівної поразки.

Аби підтвердити чи розвіяти свої підозри хотів розпитати саму наташу під час одного з Vox populi. Додзвонився та мене редактори на телефоні попросили попередньо озвучити запитання для своєї начальниці. Я відмовився і тоді вони поклали слухавку. З режимом попередньої модерації я зіткунвся саме у передачі за участю влащенко. В інших такого не було. Ні до, ні після.

Ну і на завершення окреме "спасибі" наташі за останню передачу "Народ проти", де на опитування студійної аудиторії було винесено запитання:

"Події зими 2013-2014 рр. це:

- Революція Гідності

- ФАТАЛЬНА ПОМИЛКА".

Натяк зрозумілий. Ну і за всю передачу, за продемонстровану ведучою антиМайданівську філософію, за специфічно сформульовані теми і питання, за підготовлені сюжети теж велике "спасибі". В тому числі - за реабілітацію "беркуту", за очорнення ЄвроМайданівців, за наругу над пам'яттю Небесної Сотні, за звинувачення Майдану у війні з росією, за плювки в українську Гідність, у саму українську душу.

Від передачі так і смерділо бандюковичем та росією, антимайданівською януковщиною, (па)"рашою тудей". А наташа була схожою не на модератора, а на слідчу СК РФ, такою собі всесоюзною прокуроркою, що підтримувала лінію обвинувачення проти Майдану, українців і України: в радикалізмі, екстремізмі, тероризмі, розпалюванні пожежі війни. "Браво"!

Також за темою:

На Vox populi за участю генпродюсерки ZIKу Наталії Влащенко запровадили попередню модерацію питань

Ведуча-генпродюсерка телеканалу ZIK Наташа Влащенко вважає російсько-українську війну громадянською?

Ведуча "ZIтKнення" Роксана Руно прагне бійки в студії?

Ефіри за участю Євгена Червоненка - це українофобія, мова ворожнечі, хамство, сексизм

Українофобія Євгена Червоненка як джерело антисемітизму

Тепер на ZIKу українець ризикує отримати по мармизі. За мову і патріотизм

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація