Політичне позиціювання є інструментом вирішення багатьох завдань. В першу чергу воно вирішує результат та долю політика на виборах. Також воно говорить нам про найбільш вірогідні дії та заяви, що треба очікувати від конкретного політика.

Місцеві вибори або затвердять переможне позиціювання Слуг Народу або замінять його на інше, на те що буде потрібне виборцям в нових умовах.

Зараз, фактично у Києві є два кандидати від влади – це Верещук і Кличко. Фактично прохідний кандидат до другого туру та від тих, хто проти системи - Пальчевський. Тобто на цих місцевих виборах змагаються ті групи, які уже сидять на бюджетних посадах і адміністративних кріслах та ті хто не вписуються в цю систему.

Соціологічні опитування показують, що у Пальчевського є шанси стати антисистемним кандидатом, як в свій час це вийшло у Зеленського.

Фактично вже розпачалася борьба за власне позиціювання серед кандидатів. Це боротьба, також за довіру, до того кандидата який зможе продемонструвати готовність бути внесистемним. Головне, що саме в столиці ми зможемо побачити яке позиціювання зараз вважливіше для виборців - бути провладним або внесистемним кандидатом. Ці результати в будь-якому випадку будуть цікавими та фактично створять нову політику для місцевих громад.

oleksiy.borovskiy
Oleksiy Borovskiy

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації