Черговий раунд міжнародної підтримки України: зброя, санкції, фінансова допомога, скасування торгівельних обмежень, мобільні генератори.

Британія надає нам 1,6 млрд $ військової допомоги і «пакет включає контрбатарейні радіолокаційні системи, обладнання для глушіння GPS і прилади нічного бачення». США дають 150 млн $ допомоги у вигляді «25 тисяч 155-мм артилерійських снарядів; 3 протиартилерійські системи AN/TPQ-36; електронне обладнання для придушення перешкод; запчастини до техніки». У пакеті Канади на 40 млн $ «18 камер для дронів, боєприпаси для гаубиць М777, вогнепальну зброю та набої, а також супутникові зображення високої роздільної здатності». Також є повідомлення про збройну допомогу від Португалії.

Також США та Британія запровадили нові санкції. Американські «направлені на відрізання контрольованих Кремлем ЗМІ від американських рекламодавців і виробничих технологій, заборони Росії використовувати такі послуги, як менеджмент або корпоративні консультації та бухгалтерський облік, а також введуть новий експортний контроль проти промислового сектору РФ», а британські санкції на 1,7 млрд фунтів стосуються «мито буде підвищено на 35%. Нові імпортні мита охоплюватимуть платину і паладій, щоб завадити Путіну фінансувати свої військові зусилля, а також хімікатів, пластику, гуми і техніки».

Україна отримує і економічну підтримку, зокрема, 1,5 млрд $ від Світового банку, скасування усіх мит на українські товари Канадою, ще майже 300 британських мобільних генераторів у плюс до майже 600 наданих раніше.

 

Німецька влада вважає загрозою прапори України і конфіскує їх, але не вважає загрозою енергоносії рф і продовжує їх купляти?

 

Ленд-ліз нарешті є. А от якщо пропоновані 33 млрд $ для України перетворяться на 40 млрд $ — то це буде ще потужніша новина та сигнал.

 

Щось ми дещо сповільнили темпи наповнення карти «хлопків на території рф». рашисти ніби-то вже і самі вибух на своєму пороховому складі у хабаровському краї організували.

 

Розкритий секрет масових крадіжок рашистами побутової техніки в Україні, адже вони чіпи з неї вставляють у танки. У наступних пакетах санкцій потрібно заборонити експорт до рф цих стратегічних холодильників, пральних машин і т.д.

 

Суперкіборги у Маріуполі вже знищили 6 тисяч рашистів включно з генералом рф, 78 їх танків та +100 одиниць техніки! Фантастика!

 

Чорнобаївка, Зміїний і тепер 9 серій «понтонних активностей» під Білогорівкою на Луганщині. Яке різноманіття «можем повторить»!

 

Дякую Kalush, ЗСУ у Маріуполі та в інших містах, українському народу за спільну перемогу на Євробаченні 2022! Слава Україні!

 

У кремлі так підгоріло від сміливої заяви Kalush про Азовсталь на аудиторію у сотні мільйонів і європейської перемоги України, що рашисти одразу влаштували нам повітряну тривогу і ракетні обстріли. Які ж вони у рф кончені!

 

Маріуполь, Донецьк, Луганськ, Ялта чи Севастополь? Чи буде в Україні дискусія про місце проведення Євробачення 2023?

 

Стало відомо, що рф у 2023 році вдруге не візьме участь у Євробаченні. Будуть займатись будівлею мавзолею для путлера та суперсклепу для армії рф!