Фото: Reuters

 

Про заміну Разумкова на Стефанчука

Ганьба що Слузі народу, що Разумкову за те у що вони перетворили парламент у останні дні через свої «регламентні» з'ясування стосунків. Замість того, щоб просто працювати та приймати закони влада і опозиція ініціюють придурошні голосування про процедурні відставки, заблокували порядок денний що розглядали лише перейменування та вибори у селах.

І все це поки тисячі громадських організацій очікують прийняття закону 5807, який скасує ідіотсько-абсурдні норми про подачу бенефіціарів ГО. І все це поки тисячі громадян переплачують за нотаріальні та юридичні послуги, стоять годинами у безкінечних чергах, штурмують держреєстраторів, щоб подати або непотрібну інформацію, або інформацію, яку держава і так має. Неймовірна дискредитація «держави у смартфоні», що має бути розслідувана як репресивно-корупційна спецоперація проти громадського сектору держави.

 

Відставка Разумкова та заміна його на Стефанчука спричинить декілька наслідків. Офіс президента поверне попередній контроль за парламентом, хоча у обох голосуваннях «слуги» тривожно дали 215 та 222 голоси замість 226. Вплив Разумкова та його людей у парламенті будуть «ліквідувати». Поруч з цим, тепер екс-спікер почне самостійну політичну кар'єру з непоганими перспективами. Тому з ним розправлялись так поступово і грубо, поспішаючи до його дня народження. Президенту також важливо було публічно «випороти відступника». 

Процес прощання Разумкова з посадою підняв багато питань. Виявилось, що екс-спікер є таким цікавим опозиціонером, що підтримував майже усі скандальні рішення влади, а відверто виступав лише проти санкцій щодо проросійських політиків та ЗМІ, ТОПів різних схем та РНБО-списків, а також тиску на олігархів. Цікаво бачити як ненависть швидко змінилась на любов у опозиційних фракціях, як на цій темі далі тріщить Голос і як можливо на темі кримінальних справ щодо Державної зерново-продовольчої корпорації сторгувались з Батьківщиною. Не менш цікаво спостерігати як керівники Слуги народу критикують за деякі речі Разумкова, хоча вони все це здебільшого створили у кооперації з своїм спікером.

 

Про Трускавецькі посиденьки

Більшість часу на з'їзді «слуг народу» у Трускавці була витрачена дарма.Стало зрозуміло, що головною метою зустрічі став збір підписів за відставку Разумкова під наглядом президента.Усі інші активності – це виступи на другорядні теми, з'ясування стосунків та різноманіття розваг.

Замість того, щоб обговорити владні антисоціальні та репресивно-податкові ініціативи щодо РРО і т.д, у Трускавці були нагороджені їх автори. Усім добре відомий «реформатор» Гетьманцев та авторка заяви про «дітей другого сорту» Третьякова. Не обговорили там як лібералізувати економічну систему, щоб скандалів Pandora Papers з офшорами президента та його команди не виникало, щоб такі як Геращенко на займались «питаннями бізнесу», щоб різні цікаві підприємства не заробляли на «Великому будівництві» чи форумах «Україна 30».

Президент оцінив роботу «слуг» за 2 роки на 3+, але так і не зрозуміло за рахунок чого оцінки збираються покращувати. Цьому явно не сприяє непокараність Тищенка і замість цього вручення йому премії «Турбо жим-жим».

Не обговорили там великий пакет глобальних викликів у світовій політиці та економіці. Не обговорили загрози від російського агресора. Не продемонстрували приклад відповідальної поведінки у часи пандемії Covid-19. Певно у фракції зовсім інший порядок денний і зовсім інший рівень розуміння завдань.

 

Про офшори Зе-команди

Багато хто може справедливо критикувати Зеленського та команду за їх сумнівну офшорну діяльність. Але явно не Порошенко, Тимошенко і їм подібні, що стабільно втрапляли в олігархічні, офшорні і корупційні скандали.

 

Про Укрексімбанк та пана Мецгера

На кадрах у скандалі з керівництвом «Укрексімбанку» є майже все.Нездатність керівника держбанку відповідати на непідготовлені запитання, інтелектуальна ницість та бидлуватість чиновника, напад на знімальну групу «Схем», незаконне вилучення техніки журналістів та невдала спроба знищити відео-докази власної недолугості та незаконних дій.

21 століття. Україна. Керівництво державного банку. Яскрава демонстрація якості державних послуг та кадрів. Ще б додати в історію Тищенка та Киву. Звільняти таких мало. Треба слідкувати, щоб вони більше не отримали жодної держроботи.

 

Про абсурдно-репресивний закон про бенефіціарів ГО

Витратив 4 години свого часу, щоб подати безглуздя про бенефіціарів ГО. І не зміг. ЦНАПи не приймають, у юстиції черги, що рухаються з швидкістю 1-2 людини на годину. Наплив людей неймовірний, в кожного різні версії документів, бардак і хаос.

Тим часом, депутати не займаються реальними проблемами людей. Які вони ж створили разом з чиновниками. А чиновники байдужі і не бачать жодної проблеми. Ніхто не поспішає. Так падає під плінтус повага до держави.

 

За Порошенка був «подарунок» з е-декларуванням громадських активістів. За Зеленського бенефіціари ГО. Дякую, дуже дякую

 

Виконав абсурдно-репресивний закон про бенефіціарів ГО. Для цього зайняв чергу о 6 ранку і навіть тоді був після тих, що прийшли о 4. Колективне приниження бізнесу та громадського сектору триває. За останній день не встигне навіть більшість. Відповідальні за цю дискредитацію держави мають бути покарані.

 

Про нові смертельні рекорди Covid

317 смертей від Covid в Україні по статистиці за вчора та 320 за сьогодні.Майже 13 тисяч заражень. Вже 4-е місце у світі за смертями. В українських містах біля лікарень вже черги з швидких з госпіталізованими.

Тому обов'язкова вакцинація співробітників державного сектору проти Covid як альтернатива звільненню вже є нормальною і законною практикою цивілізованих держав Заходу. Такою ж практикою є обмеження доступу невакцинованих до публічних місць, зокрема, транспорту, ресторанів, ТРЦ, кінотеатрів, спортивних і розважальних установ, церков і т.д., а також вакцинація персоналу як умова для бізнесу для надання публічних послуг. Якщо людина так хоче загрожувати життю, здоров'ю і безпеці себе та інших, то поле загроз має бути звужено і їй має залишитись альтернатива у вигляді онлайн-покупок, замовлень та богослужінь, або постійна оплата тестів.

У Греції, до речі, відкрили справу проти священника-антивакцинатора, а більшість країн Європи вже запровадили обмеження для невакцинованих та розглядають їх посилення. Пора брати приклад. Усі, хто займається в Україні підробкою сертифікатів чи тестів мають понести жорстку відповідальність згідно кримінального законодавства. Або заплатити величезні виховні штрафи.

 

Про фільм Дюна

Сходив на «Дюну» і буду не у тренді. Мої очікування не справдились, попри неймовірну візуальну картинку і чудовий музичний супровід від Ганса Ціммера. Ідея фільму поки що недостатньо глибока і пропрацьована, у сценарії багато нелогічного і невдалого особливо у другій частині. Але очікую наступних частин, бо в деяких багатоепізодних фантастиках мені подобаються лише деякі.

Найкращим для мене фільмом року, поки що, залишається «Мавританець». Реальна історія в'язня Гуантанамо, який провів за ґратами багато років. Його підозрювали у вербуванні терористів для терактів 11 вересня. Без офіційних звинувачень і захисту в суді він на повну відчув що таке не мати прав.