15 серпня в 00 годин 00 хвилин в Україні офіційно запрацювала система електронного декларування. Запрацювала несертифікованою, тобто такою, що унеможливлює кримінальну відповідальність за брехню в деклараціях і дає можливість корупціонерам протягом 2 місяців легалізувати усе награбоване корупційне майно і кошти. Ганебна і очевидна планомірна спеціальна операція з знищення цієї системи була проведена як мінімум, як зауважують окремі джерела, двома залежними від Турчинова та Яценюка органами, а саме Державною службою спеціального зв'язку та Національним агентством з запобігання корупції. Ці органи вже "померли" для антикорупціонерів країни, а їх керівники вже заслужили тюремні вироки за вчинення злочинів проти народу і держави.

Але злочин, що був вчинений проти електронного декларування, не просто зриває цей механізм і антикорупційну реформу в цілому, але й остаточно зриває (якщо наші західні колеги не керували усією цієї ганьбою) безвізовий режим для України, мільярні транші від МВФ та кредити від інших донорів, зокрема, від ЄС. Отже, за надійний захист для корупціонерів ми заплатили стратегічними інтересами держави, а тому ця спецоперація є злочином проти національної безпеки України.

Ми можемо змусити владу одуматись і ввести належно сертифіковану систему в найкоротші терміни, тобто не вбивати систему вводячи її несертифікованою. І другий варіант - це "перевернути стіл" у "діалозі" з владою, що вчергове обплювала і цінності Майдану, і обличчя усіх українців без виключення. Граючи постійно з вогнем і тримаючи нас за ідіотів влада вже давно заслужила на гідний "опік".

Вчора, Ярослав Юрчишин запропонував наступний план на сьогодні:
- заяви Президента і Прем'єра щодо критичності ситуації з е-декларуванням та переобрання процесу під свій контроль
- призупинення рішення про запуск е-декларування без сертифікату (в ідеалі запуск з ним, бо ми так і не почули в чому є проблеми)
- відсторонення Євдовченка та Корчак на час розслідування ситуації. Покарання винних, хай навіть звільненням
- оголошення антикризового плану дій по запуску повноцінної системи е-декларування
- запуск системи е-декларування в найближчі дні.

Якщо цей план не буде втілений сьогодні ж, то тоді стане фактом думка Олександра Калітенка: "Якщо не станеться запуску прозорої системи декларування — весь світ побачить, що він (Порошенко — ред.) не має щирих намірів боротьби з корупцією, та покриває корупціонерів". Петре Олексійовичу, час йде і Вам залишилось лише якихось 8 годин до кінця робочого дня.Після спливу цього терміну Ви і Володимир Гройсман зможете бути записані до співавторів ініціативи з "смерті" електронного декларування в Україні. Реакцією світу та українців на таку можливу поведінку Президента України мають бути персональні західні санкції проти корумпованого керівництва української держави та "перевернутий стіл" від народу, що попередить Президента, що він має останній шанс на збереження хоч якогось політичного майбутнього.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація