Є в нас ніби влада (БПП, Народний фронт).. у владі цій є внутрішня опозиція (принаймі у фракції БПП).. але очевидно, що резонно кажуть що владу (коаліцію) складають не тільки БПП і Народний Фронт (який до речі теж деколи опозиціонує), але і "підголосовуючі" всякі регіонали і всякі олігархічні групки (теж ніби ж деколи такі опозиційні).. а ще в нас є опозиція.. там є Тимошенко, Ляшко, Самопоміч, Опозиційний блок.. Ляшко каже що він радикальна опозиція, Самопоміч, що вона поміркована опозиція, а Тимошенко що вона ... опозиція з дуже великим рейтингом.. а ще Опозиційний блок (важко сказати до чого він опозиційний).. в Опозиційному блоці є опозиція, тобто депутати що вже з нього вийшли (Мураєв та Рабинович)..

так можна дійти до висновку, що в нас поки є 4 рівні опозиції:

а) опозиція до влади Порошенка, що одночасно є при владі (Народний фронт, "коаліціанти" Воля народу та Відродження),

б) опозиція до влади, що не при владі та опозиція до гравців з групи а (Ляшко, Тимошенко),

в) опозиція до влади та опозиція до гравців з груп а і б (Самопоміч, Опозиційний блок),

г) опозиція до влади та до гравців з груп а, б і в (Рабинович, Мураєв, ...).

У результаті спільним для всіх опозиціонерів є нелюбов до Порошенка і усіх інших опозиціонерів. При цьому як мінімум 40% громадян України не підтримують ані таку владу, ані таку опозицію, тобто є опозицію до всієї системи влади/опозиції. До цих 40% варто додати політичні сили позапарламентської опозиції.

Як влада (Порошенко) вже ще існує у такій системі, де майже все ніби опозиція? З приводу чого хтось є опозицією, яка є різниця між пластами української опозиції? Скільки ще рівнів опозиції здатна породити унікальна політична система України?

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація