Ми дожили до моменту, коли представлення доказів російської агресії стали буденністю. Росія зробила все що підпадає під агресію:

1) здійснила вторгнення і напад на територіюУкраїни своїми збройними силами,

2) здійснила військову окупацію частин української території,

3) заслала від свого імені збройні банди, іррегулярні сили та найманців, над якими вона здійснює ефективний контроль (тобто вони виступають як органи влади РФ),

4) до цього всього Росія виступила державою-спонсором тероризму. Елементи агресії визнані світом та заявами самого Путіна (і щодо Криму, і щодо Донбасу).

Про злочини окупанта на території Криму, на жаль, вже можна писати багатотомні праці. Осліплений амбіціями і навіжений московський тиран не зміг відновити свій "коханий" Радянський Союз на теренах сучасної Росії. Але він зміг це зробити у Криму. Аналіз міжнародних звітів вже зараз підказує, що ситуація з правами людини в Криму навіть гірша ніж в самій Росії. Путін перетворив Крим на "інкубатор новітніх практик" кричущого знищення самої ідеї захисту прав людини.

В цьому сенсі дії терористів Ісламської держави і дії Росії як держави-терориста варто сприймати як приклади сучасного варварства. Їх об'єднує не тільки спрямованість проти західних цінностей, не тільки наявність нетерпимих ідеологій (псевдорелігійна, "русский мир"), але й використання методів, що покликані підірвати цінність людської особистості. Вони як і фашисти є представниками спроб "довести непотрібність людини як людини".

На піратському судні кожен пірат несе колективну відповідальність за дії усього судна. Саме на основі цієї теорії колись прокурор Джексон підтримував у Нюрнберзі звинувачення проти лідерів гітлерівського режиму. Враховуючи злочини режиму Путіна в Криму, на Донбасі, в Сирії, … вже давно можна сказати, що Путін і його "команда" на свій "Нюрнберг-2″ напрацювали.

Весь пакет злочинів зібраний: агресія, геноцид, воєнні злочини та злочини проти людяності. Російська держава-терорист має бути позбавлена права голосу і свого місця у РБ ООН, а її лідер наслідувати долю засудженого до 40 років Караджича. Для Путіна заслужене покарання за злочини проти України – це тюремна "вічність".

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація