Фото: https://prikolnovosti.com/tag/vybory-v-ukraine/


Внутрішня політика

Осінь має стати часом найважливіших рішень щодо майбутнього України

Україна продовжує гуляти за крок. Від дефолту, від великої угоди великих гравців, від жорсткого внутрішнього протистояння. Президентські вибори лише загострюють проблеми. Парламент-банкрут пішов на канікули в умовах війни та інших загроз. Хаос і ганьба посилюються.

За осінь залишки та осколки адекватних сил мають зробити дві речі, щоб зберегти шанси країни на прийнятне майбутнє: 1) Змінити виборче законодавство. Якщо вибори будуть за старими правилами, то це гарантована перемога олігархії та корупції. Акція 6 вересня під парламентом має стати початком процесу постійного тиску за новий Виборчий кодекс. Без цього програємо. 2) За осінь опозиція має визначитись з своїм спільним баченням президентських виборів. Домовитись про єдиного кандидата. Якщо ні, то домовитись про спільні президентські праймеріз. Після них створення єдиного координаційно-виборчого штабу та тіньового уряду.

Щодо чинної влади та ригів нема жодних ілюзій. Останній шанс зберегти довіру до себе має опозиція. Якщо вони не будуть спроможні ані домовитись про єдину позицію, ані провести праймеріз, то вони є такими ж ворогами країни як влада і риги. Включно з тими відомими особистостями, що в таких умовах не підуть на президентські вибори.

Хвора українська шизофренічна реальність

Куплені бабці та тітушки пікетують єдиний незалежний антикорупційний орган, НАБУ, з плакатами "НАБУ - це корупція". Опісля контрольовані "аваківським" відморозком проплачені тітушки штурмують будівлю НАБУ під прикриттям "аваківських" правоохоронців. Вони ж паралельно наспівують "Порошенка на нари", завдають зеленкою опіків очам Шабуніна, закидують активістів тортами "Рошен".

НАБУ прямо звинувачує у погромі МВС. США засуджує напад на активістів та будівлю НАБУ. Українці мовчки спостерігають за черговим огидним шоу. Спостерігають як їх країна перетворюється на дике і варварське болото.

А у болоті все як по нотах. Кличко корупційно здирає по 8 грн з киян за проїзд. Підвищення залізничних та інших тарифів на підході. Аваков невідомо для чого (є підозри) закуповує за наш рахунок 55 гелікоптерів за 555 мільйонів доларів. Ахметов отримує скасування необхідності сплати 3 мільярдів податків. Черговий актив Януковичів як от "Донбасенерго" мирно переходить до БПП (нардеп Єфімов). Вскривається "горіхова мафія" в ДФС, "медичний бізнес" з продажу дітей іноземцям, зявляються жахливі цифри міжнародного дослідження Earthsight щодо української "лісової мафії" (80% незаконних рубок і рекордний незаконний експорт деревини на понад 1 мільярд євро у 2017 році).

Хто не буде тікати, то пора починати думати про бронювання місць на цій "великій могилі українських мрій".

Дефіцит підтримки псевдореформ

Українці більше підтримують, аніж не підтримують, реформи ремонту доріг, децентралізацію, армії. Більше не підтримують медичну, освітню, земельну, судову, пенсійну реформи та приватизацію.

Це вирок піарним спробам влади. Закономірна реакція і далеко не тільки через популістичні настрої населення.

Склади загального користування та доступу

Поки нашою обороною займаються такі чудові люди як Порошенко, Пашинський і їм подібні, то нас чекає ще багато сюрпризів про "найкращу армію у Європі".

Двоє харківських руферів виклали відео, де вони спокійно гуляють танковим складом ЗСУ на якому понад 300 танків з яких 10 є новими "Булатами" і копирсаються у військових складах у військовому спорядженні. Ворота відкриті, охорони нема, нікого нема, прохідний двір. Склади і техніка у повній "безпеці".

Якби Порошенко менше б займався корупцією, пустою балаканиною і своїм силовим переобранням, а Пашинський менше би стріляв у людей і погрожував працівниці комітету парламенту, то може вони б і викроїли часу на свої прямі обов'язки. Не дивно, що склади вибухають.

Причини смертельних аварій на дорогах

Купа жахливих аварій, в яких гинуть цілими сім’ями. Гинуть більше ніж на війні проти агресора. В чому причина? 1) Відсутність належної системи відеофіксації порушень з автоматичним розсиланням штрафів. І ніякого ДАІ як це хоче влада нам для цього не треба. 2) Корупція перевіряючих органів щодо пасажирських перевізників та корупція при видачі будь-кому водійських прав, довідок психологічних експертиз. 3) Тупість, безкультурність і безвідповідальність водіїв.

Про Усика та розірвану українську свідомість

1. Усик натякнув на російську приналежність Криму.

Фб-спільнота: зрадник, пособник ворога, продався, боягуз, туди йому дорога.

2. Усик виграв в Гассієва у столиці Мордору.

Фб-спільнота: Герой, козак, патріот, вклоняємось, перемога перемог, дивились всі.

3. Якби Усик програв Гассієву.

Фб-спільнота: Бойкот московському "туристу", зрадник, ганьба нації, продався, прислужник Путіна, не дивились відео з Мордору по колаборантському ригівському "Інтеру".

Стандартна схема мислення.


Зовнішня політика

Підсумки зустрічі Трампа та Путіна

Трамп облизав Путіна і насмердів на свою власну країну. Заради принесення задоволення Путіну Трамп заперечив очевидні висновки розслідування американських спецслужб про втручання РФ в американські вибори. Позицію про невизнання Криму висловив не він, а Путін. Трамп взагалі ані слова не сказав про Україну і агресію РФ проти нас. При цьому, про якісь результати у інших обговорюваних темах теж нічого не було сказано. Бонуси йшли Путіну. Це одна з найганебніших прес-конференцій американського президента. Це словесне потурання агресору. Президент наймогутнішої країни приліз до Путіна з позиції слабкості. В такому принизливому становищі США не були давно.

Путін злегка облизав Трампа і насмердів на Україну. Йому дійсно ми дуже "свербимо". Видається, що йому вдалось обманути Трампа в контексті енергетики і "Північного потоку-2". Розподіл енергетичного впливу?

Висновок? Ми зникаємо з пріоритетів США. І Заходу в цілому. Тому що українська влада не здатна впроваджувати реформи та боротись з корупцією, а українське суспільство не здатне стимулювати владу робити те, що треба. Терпіння ще є, але воно не безмежне.

Про неправильний та правильний референдум

Путін на закритій нараді запропонував Трампу провести референдум під міжнародним патронатом на окупованих російським агресором територіях Донбасу щодо його статусу.

Ідея неприйнятна, нелегітимна, незаконна, нереальна і окупаційна по своїй логіці. Маю надію інформація про відсутність підтримки таких пропозицій у Білому домі є правдою. На жаль, бачення США нічим не краще, бо там далі хвороба "безальтернативність Мінських домовленостей". Тут найкраще - це відсутність "прогресу".

Але я підтримую інший референдум. Всеукраїнський. На вільних територіях України. Щодо майбутнього Донбасу і стратегії України щодо нього. Повна блокада, відкидання Мінського договорняка - базові для цього референдуму.

Антиукраїнські заяви Сальвіні

А я все чекав коли вистрілять антиукраїнські результати 60% проросійських сил на італійських виборах.

Міністр внутрішніх справ Італії Сальвіні, як і багато інших продажних, ницих західних покидьків, заявив, що в Україні була фальшива псевдореволюція, що окупація Криму законна і що антиросійські санкції треба скасувати.

Цікаво як би заговорив дегенерат Сальвіні якби РФ окупували б якусь Сіцилію, провела б там фейковий референдум, бо то "ісконно російсько-італійські землі". Ще й вибрали б там йому місцевих Захарченкеллі з зброєю, що вбила б понад 10 тисяч мирних італійців.

До списку невї'здних італійського "Авакова".

Здивування Сенцова

Сенцов висловив здивування, чому закінчилася активна кампанія підтримки українських політв'язнів з боку України і уповноваженого Верховної Ради Людмили Денисової.

Герой, що голодує понад два місяці, теж не розуміє як у таких справах чи під час війни можуть бути «літні канікули».

Проектні подвійні стандарти Порошенка

Порошенко заявив: «Ми не будемо підтримувати будь-які загальноєвропейські проекти за участі Росії, особливо ті, які підривають нашу безпеку». Чудово. А підтримувати українські проекти за участі Росії продовжить? Чи контроль половини енергетичного сектору та мобільного зв’язку – то не загроза?

P.S. Тим часом до Конгресу США внесли законопроект про санкції проти "Північного потоку-2". А ми коли проти російського бізнесу в Україні введемо?

Крим висихає під російською окупацією

Тільки за 2 роки рівень рослинності впав на 23%. Яскрава різниця на фото.

Профільне міністерстіво пише: "це може призвести до знищення унікальних екосистем Кримського півострова – в тому числі до руйнації заповідних ландшафтів, ерозії ґрунтів, унеможливлення ведення традиційного сільського господарства".

Агресор і вбивця несе смерть усім. І людям, і природі.

Грецько-російські сварки

Можна вічно дивитись на три речі: на воду, вогонь і на те як російський агресор свариться з своїми «союзниками».

Греція вислала двох російських дипломатів, яких звинуватила у наданні коштів протестним групам. Міністр закордонних справ РФ Лавров скасував візит в Грецію, а РФ вишле грецьких дипломатів. Так би з усіма.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація