фото: https://24tv.ua/karikatura_tizhnya_balet_u_verhovn...


Внутрішня політика

Порядок денний для створення Антикорупційного суду

Дуже добре, що Порошенко досить швидко вніс як невідкладний законопроект про утворення Вищого антикорупційного суду №2. Цей законопроект має замкнути «пул» для створення суду. При цьому, законопроект доповідатиме заступник глави АП Філатов, щодо якого НАБУ відкрило провадження. Лише в нас можливо, щоб антикорупцію коментували і представляли корупціонери.

Але закон про створення №2 – то обов’язкова програма. Головне зараз буде – це виправлення правки до головного закону №1 про Антикорупційний суд, яку сфальсифікували вже після його прийняття. Апеляції на справи НАБУ треба повернути з загальних корупційних судів до апеляційної палати майбутнього Антикорупційного суду. І це питання не до роздумів. Будь-що інше можна вважати порушенням міжнародних домовленостей, зривом антикорупційної реформи та підставою до застосування міжнародних персональних санкцій проти Порошенка та Ко. На парламент відповідальність не перекинути.

Голосуємо за зміни закону №1, голосуємо за законопроект №2 і починаємо максимально швидкий рух до створення Вищого антикорупційного суду. При бажанні його можна запустити і за 6 місяців.

Чергове корупційне дно: великий крок до знищення НАБУ

Порошенко пробив ще одне корупційне дно і призначив третім аудитором НАБУ не авторитетного американця Сторча, не авторитетного британця Фаєрстоуна, не авторитетного іспанця Кастресану, а екс-голову Донецької військово-цивільної ОА Жебрівського. Повністю підконтрольного і залежного від Олексійовича.

Цинізм і лицемірство, що не має меж. Лише вчора у The Washington Post Петро опублікував огидну статтю. У ній маніпуляції і брехня про те як він хоче боротись з корупцією, які в нього шалені успіхи на цій ниві, як він бореться з олігархами і як йому всі у тому заважають. 2 роки він блокував створення Антикорупційного суду, 3 роки він намагався взяти під контроль і знищити НАБУ, весь свій термін примножував статки та покривав провладних друзів-корупціонерів. Усі зміни, що робились, під «дулом» зриву надання західних грошей. Бореться він з олігархами? Це з своїми дружками Ахметовим, чи Пінчуком, чи Новінським? Бридко.

Спочатку Порошенкові не вдалось завалити ідею створення Антикорупційного суду. Потім його режим сфальсифікував прийнятий закон, щоб вивести усіх ТОП-корупціонерів з Антикорупційного у загальні корупційні суди. Не вийде. МВФ чітко дав зрозуміти, що ця норма має бути скасована. Що залишається Головнокомандувачу корупційних сил? Знищити НАБУ через аудит. Що він радо спробує зробити через батька одного з членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів Василенка та Жебрівського. Тоді Антикорупційному суду не буде кого судити. Великий борець з корупцією Порошенко. Олігарх по-новому.

Що нам робити? Треба приймати два закони для початку роботи Антикорупційного суду. НАБУ вже успішно пройшло професійний міжнародний аудит 4 експертів. Якщо два провладних аудитори НАБУ захочуть виконати волю Порошенко з знищення Бюро, то заявити треба нам про те, що хай запхають собі свій аудит в одне місце. І виходити на вулицю на захист Бюро і майбутнього України. І вимагати аудиту діяльності президента Порошенка.

Коли люди захищаються проти корупції

Румунська влада задумала пом'якшити антикорупційне законодавство. І одразу отримала масові протести румун.

В Україні влада гвалтує закон про Антикорупційний суд, призначає аудитора НАБУ в порушення закону. У нас все спокійно. Сезон відпусток, літо, "важливіші справи".

Митний «пил у очі» від Гройсмана

Зібрав Гройсман силовиків та правоохоронців задля того, щоб домовитись про велике «полювання» на контрабанду. Розповів про свої «дієві» митні «сотні», про те як прикрив тіньових схем на 70 мільярдів гривень. Задумались усі над цією цифрою, перекинулись «хтивими» поглядами і вирішили що «боротись» варто разом. Поділили, переділили і пішли далі «полювати» і «кришувати».

Зростання радикалізму та взаємної ненависті

Кривавий напад на табір ромів у Львові, вбивство подружжя у Харкові, вбивство відвідувача власником кафе у Києві, підпал будинку нардепа БПП у Херсоні і усі інші подібні випадки – це різні грані однієї проблеми.

По-перше, створена попередніми і чинною владою система, де верховенство права, повага до закону та права людини є пустим звуком. Ця системи означає не лише бардак і свавілля у країні, а ще й зростання радикалізму та взаємної ненависті, толерування і провокування насильства. Безкарне, при тому. Чиновники можуть безкарно красти, деякі представники ромів безкарно орудувати на міських вулицях, невідомі чи відомі радикальні угрупування відкрито застосовувати силу і вершити правосуддя з ножами «по-своєму».

По-друге, у державі де закон є пустим звуком не працює правоохоронна система, не працює система національної безпеки. Поки силовики і правоохоронці займаються захистом провладних мародерів, своїми вузькими корупційними інтересами з кришування, то люди стріляють і б’ють одне одного. При тому, правоохоронцям можливо вдається кришувати усі сторони конфлікту. Коли держава і правоохоронці не виконують своїх функцій, то стається те, що маємо. Виникає питання: а може хтось із них зацікавлений, щоб таке провокувати? Чому ніхто з них не виходить з ініціативами системного вирішення проблем?

P.S. У підсумку страждає імідж та мешканці. України, Києва, Львова, …

Саботаж Суспільного телебачення

Влада пішла на відвертий саботаж реформи Суспільного телебачення. UA:ПЕРШИЙ відключено за борги у низці регіонів країни.

Чим зумовлено відключення? Нестачею фінансування Суспільного. Воно у два рази менше, ніж необхідно. Це унеможливлює розвиток незалежного мовника. І не треба Порошенку, Гройсману та МінСтецю корчити дурнів. Про проблему з фінансуванням було відомо ще з ухвалення бюджету країну півроку назад.

Чому так відбувається? Бо влада хоче зберегти медійний ринок закритим, корупційно-олігархічним та політично залежним. Влада не хоче підривати монополію каналів Пінчука, Коломойського та Ахметова. Влада не хоче, щоб українці могли слухати збалансовану критичну інформацію. Влада хоче, щоб українці цілодобово споживали інформаційне «сміття» та «зомбопропаганду» режиму по-новому та ригів-регіоналів.

Краще вже заборонити депутата Барну

Народний депутат фракції БПП Олег Барна пропонує Верховній Раді ввести штрафування за "публічний прояв сексуальної орієнтації".

Мені стало цікаво у скільки разів би збільшився державний бюджет України якби був введений штраф за публічний прояв ідіотизму, тупості та обмеженості. Тоді певно зникла б не лише половина українського сегменту fb, але в е-деклараціях політиків з'явилась би дуже велика видаткова частина. Особливо в таких як Барна, Чорновол і їм подібні.


Зовнішня політика

Реформа національної безпеки без реформи СБУ

Нарешті прийняли закон про національну безпеку. Він був потрібен і містить декілька важливих речей, що роблять нас ближчими до стандартів НАТО. На жаль, парламент відхилив усі правки, щоб так само наблизити б до цих стандартів СБУ. Непритаманні і токсичні антикорупційні та економічні повноваження Служби залишаються. З усіма корупційними та рекетськими ризиками. При цьому, іншим законопроектом пропонується надати СБУ право блокувати сайти без рішення суду. Так ми частково не йдемо до стандартів НАТО і йдемо до загрози обмеження свободи слова.

Про любителів пустозвонної зміни "табличок"

Порошенко заявив, що ОСС (Операція об'єднаних сил) ефективніша за АТО. Тобто відбулась зміна таблички, що не призвела до жодного результату в контексті деокупації Донбасу, не призвела до зменшення кількості обстрілів та втрат, не призвела до жодного поступу у вирішенні конфлікту, але вона, як каже президент, ефективніша. В чому? Які індикатори? Чи просто не було що на фб написати? Чи він має на увазі, що зросли доходи від тіньової контрабанди, торгівлі з агресором і його терористичними адміністраціями?

Аваков заявив, що в нього є план звільнення Донбасу. Турчинов заявив, що план Авакова - то план Порошенка. Коли вже Юля заявить, що план Авакова, що є планом Порошенко, є її давнім планом, що вкрав Аваков?

Олег Сенцов між свободою та смертю

Поки Олег Сенцов відмовляється звертатись до кровожерливого Путіна за помилуванням у самого Олега відмовляють рецептори. 42 дні голодування. Таке враження, що Олег вирішив обирати між свободою і смертю, що терпіти 20 років у лапах агресора він більше не бачить для себе жодного змісту.

Доступу до Сенцова так і нема. РФ хоче спочатку поговорити з зрадником з «РИА новости» Вишинським, а лише потім відкриття доступу до Сенцова. При цьому, РФ і далі наполягає, що він громадянин Московії, а обмінювати його складно, бо він засуджений за «важкою статтею». Які ж вони виродки і тварі.

А Трамп, європейці, українська влада і далі вважають, що з Путляндією можна про щось говорити і про щось домовлятись. Домовлятись з скаженим звіром – це дуже «перспективне» заняття.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація