Таке враження що президента в країні немає.

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо зробив заявиву щодо авіакатастрофи нашого літака, що сталася в середу недалеко від Тегерана: "У нас є свідчення з множинних джерел, що літак був збитий іранською ракетою. Це, цілком ймовірно, було зроблено помилково".

Далі прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон зробив заяву з цього приводу:«В даний час існує маса інформації про те, що літак був збитий іранською ракетою" земля-повітря ". Це цілком могло бути ненавмисно »

Президент США Дональд Трамп сказав що "Хтось, на тій стороні, міг припуститися помилки". Крім того, американські Newsweek і CBS з посиланням на джерела повідомили, що український літак міг бути ненавмисно збитий іранською ракетою. "Український рейс, який розбився біля іранської столиці Тегеран, був збитий зенітним ракетним комплексом, заявили Newsweek співробітник Пентагону, високопоставлений співробітник розвідки США і службовець іракської розвідки", - пише Newsweek ...

Всі пишуть, всі коментують, а наш зезидент мовчить. Ні, слова підтримки родинам він сказав, день жалоби оголосив і ШО?

Він подякував президенту Ірану за готовність співпрацювати та надати швидкий доступ українським фахівцям до всіх необхідних даних... Висловив співчуття Афганістану... Подякував за підтримку...і т.д

А хуїв натикати за наш літак? А кулаком по столу, а принизити та розмазати, де? Де це все? Ну хоч би зіграли на публіку, хоч би щоки роздули, а то таке враження що всрались по тихому. А може Хозяїн ще команду не дав?

Кам'яний голос пропав, руки дрижать, очі бігають. Де президент? Де лідер? Де команда?

Заплутались у білих оманських хламидах? Вже не смішно. Давно.

oleksandra.yablonska
Олександра Яблонська

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації