Різдво, Різдво... світ неначе затамував подих у передчутті чудес. Чарівність у всьому, сніг ніжний, вітер бешкетник, а мороз і не мороз зовсім, а так, рум'яна для щічок. Навкруги всі абсолютно щасливі: на рекламних білбордах щасливі депутати і кандидати, щасливі кавомани і шоколадоїди, щасливі навіть акційні окорочки і корм для котів. В телевізорі щастя не вміщується в екран, ідуть підсімкові розважальні шоу з старими та новими щасливими зірками, реклама щасливіша ніж завжди, Санта Клауси, Діди Морози, подарунки, посмішки і справжня казка.

Неначе ось воно, щастя, простягни руку, доторкнись і розчинись в ньому. Сядь біля каміну, візьми каву двома руками, включи ялинку, старе кіно і будь щасливим, але... Але ми весь час кудись біжимо, щось робимо і все збираємось бути щасливими... хоч на Різдво.

Треба зупинитись і зробити неймовірну річ - приділити собі час. Казковий час.

Ось розклад на один щасливий, казковий, різдв'яний день. Спробуйте, то буде неймовірно!

  • Напишіть листа з бажаннями, як у дитинстві, покладіть його на підвіконні і заплющіть очі крепко-крепко. Вдихніть, видихніть і нікуди непоспішайте. Пограйте з дітьми прямо зранку.
  • Зробіть солодощі з друзями, своїми руками. Простеньке печиво, заварний крем або цукати з шкірок апельсину. Будете розходитись по домівках, візьмете з собою чарівний настрій.
  • Обов'язково використовуйте аромати Різдва! Нехай весь будинок пахне Різдвом! Що це для вас - печиво з імбирем, кориця, мандарини чи може котлети, хай навіть так. Зваріть глінтвейн і випитйте його з друзями. Не витрачайте весь день на приготування їжі, ви вб'єте собі свято!
  • Тепер про подарунки. Всім приготували? Куму, кумі, хрещенику... а собі? Не забудьте себе і обов'язково покладіть у гарну коробочку з стрічечкою. Різдво ж для вас.
  • Без телевізору ніяк. Тож треба увімкнути старе, улюблене кіно -"Карнавальную ночь", "Три горішки для Попелюшки"..., заварити чаю з іскорками, увімкнути ялинку, взяти плед...
  • Заплющити очі і вигадати собі пригоду. Побути піратом, королем, мудрецем, злітати на іншу планету і повернутися абсолютно щасливою людиною.

Вдягніть пальто і підіть у Різдво. На дворі сніг ніжний, вітер бешкетник, а мороз і не мороз зовсім, а так, рум'яна для щічок.

З Різдвом !


oleksandra.yablonska
Олександра Яблонська

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації