site.ua
член клубу

Отож вибори диряві республіки скасовують, щоб призначити нові. Типу за українським законом. З сайту політичного руху, який створюють як монопольну силу в ОРДО замість знищеної Партії регіонів, вже зник список кандидатів з біографіями. Втім хто хоч трохи дружить з пошуком в гугл-кеші може витягнути все звідси.

Водночас, із наближенням реальності виборів за українським законом активізувалася "зрада" на тему "Моторола буде виступати з трибуни Верховної ради". Звісно ж Моторола не буде, бо він, по-перше, громадянин Росії, а, по-друге, це не вибори до Верховної Ради, а по-третє, він втече, як і більшість росіян-найманців. Втім, все ж цікаво кого таки в перспективі можна отримати у вигляді "законнообраних представників окремих районів Донецької і Ліганської області".

Витратив трохи часу і склав табличку у якій відмітив два критерії. Чи є кандидат "старорежимним" та чи був учасником незаконних збройних формувань, тобто на чиїх руках кров українців.

Ч 1.

Ч 2.

Отже в ОРДО хотіли обрати керівників 16 адміністративних одиниць. З поміж них 9 чоловік виявилися представниками старої системи, а саме члени КПУ, Партії регіонів, співробітники міськвиконкомів та правоохоронних органів. 7 чоловік зазначили в біографії, що брали участь безпосередньо у боях з українськими підрозділами. 1 представник виявився таким, що декларує підтримку ідей "ДНР" лише політично і не був ані в старій владі, ані воював проти ЗСУ,

Цікаво, що старорежимні кадри часів Януковича керують найрозвинутішою частиною ОРДО (Донецьк, Горлівка, Єнакієве, Макіївка), натомість бойовики призначені керувати найдепресивнішими шахтарськими містами.

Висновок такий - очевидно, друзям, які самі ж задекларували збройну участь в окупації Донбасу, мабуть, доведеться "зняти свої кандидатури" і самодепортуватися десь в Ростовську область на чолі з лідером "Донецької республіки" Захарченком. Натомість, як бачимо, левова частина кандидатів нічим не краща і не гірша від тих, кого за три тижні оберуть імовірно жителі звільненої частини Донецької області. "Риги", "комуняки" і "мусора", які дивним чином виживають при будь якій владі. І з іншого боку - готові служити будь кому. А отже прогнуться під волю Києва майже одразу. Дайте більше ригів, коротше, в списки, товариші орділівці.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація