Офіс Президента продовжує щемити КМДА і особисто мера Києва Віталія Кличка. Правоохоронці знаходять все нові докази повного дерибану міського бюджету. Щодня з'являються свіжі свідоцтва масштабного злодійства і саботажу. От і сьогодні опубліковано інформацію про розпил 1,5 млрд бюджетних гривень тільки на валідаторах для електронного квитка.

Тим часом у КМДА раптово згадали, що у них досі не прийнята стратегія розвитку ЖКГ столиці на 2021-2025 рр. На дворі червень. А без цього документа буде дуже складно списати 40 млрд грн на ремонти. Тому міська влада нашвидкоруч намалювала якийсь абсолютно порожній документ. І з величезним завзяттям намагається протягнути його через Київраду.

Тут би час жорстко поставити на місце керівництво мерії та КМДА! Саме зараз фракція «Слуга народу» могла б вийти на перші ролі і надати реальний документ зі справжніми цифрами. Показати, що нинішня влада міста на чолі з Кличком не просто крадуть гроші, але ще і роблять це вкрай тупо! Що у них в принципі повністю відсутнє розуміння розвитку столиці!

Але хто буде кваліфіковано опонувати Кличку від фракції «Слуга народу» у Київраді? Здавалося б, особливо видатних здібностей тут і не потрібно. Тому виперли на телебачення цілу радницю Андрія Єрмака Лілію Пашинну. Великого фахівця з проблем ЖКГ. У всякому разі, свого часу вона рік просиділа в патронатній службі Мінрозвитку і у Олени Бабак, і у нинішнього прем'єра Дениса Шмигаля. Саме Пашинну відправив Єрмак представляти Україну у Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи.

І ось Пашинна вискакує в ефірі телеканалу KyivLIVE і починає віщати відверті нісенітниці. Ви тільки послухайте, що вона верзе! Радниця Єрмака навіть не посоромилася викласти цю ганьбу на власній сторінці у Facebook.

Вона, бачте, не знає, що робити з абсолютно порожнім проєктом програми розвитку житлово-комунальної інфраструктури столиці. І прийняти його не можна, і не прийняти - не можна. І це позиція фракції «Слуга народу», яка жорстко опонує столичній владі? Смішно!

Більш того, з'ясувалося, що Лілія Василівна повністю дрімуча у питаннях ЖКГ. Вона не уявляє собі, якою є точна кількість мереж у Києві (теплових, водопровідних, каналізаційних), інавіть приблизний порядок цифр!

За її божевільної версії у столиці 200 тис км мереж! Це половина відстані між Землею і Місяцем! З цієї дикої цифри Пашинна зробила глибокодумний висновок, що якщо за рік ремонтувати по 120 км, як це робиться зараз, то на повну реконструкцію мереж Києва знадобиться 20 років. Треба ж, і тут облажалася! На простій арифметичній дії ділення! Бо не 20 років, а 1 666 із хвостиком!

Ліліє Василівно, розумні люди давно придумали пошукову систему Google. Вона дуже проста у використанні. За одну хвилину вашого дорогоцінного часу ви могли б дізнатися, що в Києві загальна кількість мереж становить 9,5 тис км. З них потребують заміни близько 4,6 тис км.

Відпочиньте від внутрішньопартійних чвар і інтриг! Займіться, нарешті, своїми прямими обов'язками! Можливо, разом з цим прийде розуміння того, що з ваших ефірів всі вже просто сміються!

Наступне питання. Правоохоронці свою роботу звиявлення корупції всередині київської влади виконають. Тут ніхто не сумнівається. А що буде робити Єрмак далі?

Тільки лише звалити Кличка – це не вирішення проблеми. Яку альтернативу нинішньому меру ви зможете запропонувати киянам? З кого будете формувати КМДА? У вас є реальна опозиція Кличку і його команді, яка б на тлі їхньої провальної діяльності могла показати якісь програми розвитку, запропонувати ефективні рішення? Пашинна? Вже всім зрозуміло, що це глухий кут!

Я розумію, що Єрмака пов'язують із Пашинною хороші стосунки. Але завдання ж не полягає у вдалому працевлаштуванні своєї подружки. Тим більше у країні вистачає яскравих посад і без реальних важелів впливу. Заберіть її назад доОП! Адже реальний рівень Пашинної - це постити фото в Інстаграм з вікна кабінету на вулиці Банковій.

Тим більше, що у фракції «Слуга народу» в Київраді є люди, які мають реальний потенціал. Наприклад, Юрій Федоренко. Яскравий, розумний, вміє добре формулювати думки. Набереться досвіду - зможе поборотися за крісло мера Києва. А чому ні? Але з Банкової чомусь намагаються рухати по кар'єрних сходах своїх помічниць, секретарок, кавоварок. Зрозуміло, що вони зручні. Але невже не ясно, що з ними далеко не заїдеш? Один раз вийшла панночка у прямий ефір - і вже ганьба!

Якщо у Зеленського всерйоз вирішили вибити все оточення Кличка з будівлі на вулиці Хрещатик 36, потрібно показати столичним жителям нові обличчя, які будуть на порядок краще, ефективніше і розумніше «Кличка і со».

nazar.prihodko
Назар Приходько

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації