site.ua
член клубу

Крисьониш..
(Якщо називати своїми іменами..)
18+

Лютий 2021

А если к стенке ставить через одного...
И направлять на них груженый самосвал..?
(Ні.. не гуманно, бля..)

Якщо стати біля самосвала і робити, вигляд шо то не самосвал, а цвітна капуста... Самосвал від цього самосвалом бути не перестане..
До цього місця заперечень нема?
Можна спробувати обсипати самосвал цвітною капустою.. Буде непойнятно - на хрєна саме так закамуфльований, але все одно самосвал.. Хоч бийся в нього головою... хоч, навіть, з розгону.. хоч в колесо, хоч в бак для соляри..
Якщо держчиновник краде гроші у своїх, виводить їх в Латвію, Чехію, Ізраїль, Іспанію та всі офшори, то він - крисьониш.
Навіть - якщо ходить до церкви, вивчив мову і спить у вишитих окулярах.
Чому так? Тому, що чувак який краде у своїх саме так називається. Можна скільки завгодно робити вигляд, що він бізнесмен. Цвітною капустою він від цього не стане.
Розумію - є варіант, що він тут нікого своїми не вважає. Для таких варіантів теж є своя власна назва - засланий казачок. Але знову ж таки - ну ніяк не бізнесмен...
***

Якщо в країні працює догма - «иліта недоторкана», значить в країні не працює законодавство. Значить в такій країні немає держави. Бо то, що є - називається не держава, то називається - якась хуйня галіма. Не западло бути призедентом такої..?
***

Дешевенький, під внутрішнім управлінням, аналітик - вавсю «аналізірує» ідеологію росії і
її можливий державний устрій. Особливо після некролога на який чекає весь Правий
Сектор і не тільки...
Бля, чувак - нема там ніякої ідеології. Радянсько-російські илітні держчиновники приватизували в посполитих гроші. Віддавати не хочуть - ізворачіваются. Ось і вся ідеологія, ось і весь устрій. Спецслужби - це теж держчиновники, якщо хтось не знав.. І судді, і податкова, і всі решта «бізнесменів»...
А що в східноєвропейському сомалі? А там илітні держчиновники вкрали гроші вслід за російськими поцанами. Віддавати не хочуть. Запевняють всіх, що вони бізнесмени - тобто ізворачіваются..
Станом на сьогодні - і в російських, і в сомалійських «бізнесменів» є єдина ціль - легалізувати вкрадене бабло. В сомалійських - ще подвійне громадянство. Інших цілей нема. Ось і вся аналітика..

Популярніше? Окау:
Крисюк краде. Паралельно, щоб відволікти увагу - чеше посполитим про зовнішнє управління. Вкрадене вивозить туди. Куди туди? А туди звідки зовнішнє управління. Він їбанутий? А ти був переконаний, що в нього є розум?
Всілякі чехи і прочі мадяри за ті, вкрадені з посполитного бюджету, крисюком гроші - облагороджують свої міста. Потім посполитий приїздить яко турист і очима кліпає - бляя... як у них тут гарно... А ті йому:Так. У нас гарно. У нас мер долбойоб нічого будувати не має права... А ти тут той - туди-сюди, бабло шо маєш з собою трать і вали звідси..
Нічо така хуйня? Пра..?
Нічого особистого - просто констатація факту..)).

Чи законає крисюку? Ні, звичайно. Цей «бізнес» - це щось таке, як білка в колесі, не підключеному до генератора - тобто все вхолосту.. У виграші тільки ті, в кого працює законодавство..
Як тільки тут відсунуть від бюджету - там відсунуть від «гарантованих вкладів». Навіть легальну причину знайдуть. Скажуть - ти сука нелегалізовано-газірований корупціонер.
Нічого нового - так вчиняли з крисюками ще в первісних печерах.. Він, звичайно, буде пробивати на жалість, демонструючи фото дітей, але похуй всім на крисюків...
Ніколи не думав - а чому влада сомалі не пошле нах орбана разом з його країною, прапором і хотєлками? Може гарантував комусь «гарантовані вклади» і «мєсто жітєльства»...?
Дотримає слова? Ні. По перше сам крисюк ше той, по друге - а хто коли крисюкам слова дотримувався?
Ти був переконаний - що то для тебе парлямент хоче подвійне громадянство пропхати..? Що реально відсутність подвійного громадянства - то твоя найщиріша проблема...? Значить тобі законало - бач як парлямент про твій добробут дбає?))
***

Волю - Стерненку? Без сумніву. Мітинги? Однозначно. Але є одне але. Поки мітинг не прийде додому до судді і не запропонує йому піти добровільно в СІЗО і відсидіти там за цинічне нехтування законодавством - чиновники будуть робити вигляд, що Стерненко цвітна капуста.
Ось коли чергова генеральна прокурорка запропонує черговому судді когось закрити
непойнятно за шо, а він їй скаже:
- Ти бачила як ті монстри хапнули того суддю, затягли його силою до тюрми і там
закрили? Бачила? Ти хочеш щоб вони мене так закрили? Йди ти на хуй така мудра... Ще
може мене зі Стерненком в одну камеру посади, куриця, бля...
Ось тільки тоді мітинги будуть мати свій видимий результат.
Без цього - суддя буде «бізнесменом»... А в Іспанії відреставрують ще декілька міст.. за твої гроші...
***

PS
Ну шо - не хоче влада вакцинуватися - нє? Це вони тоді всі «перехворіли» щоб зараз відмазку мати? Будуть казати - я готовий навіть на стадіоні, але я вже хворів то мені не можна... Чи стадіон - то стадіон..?)))
......................................................................

M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

На Терасі залишились дві Відьми..
- Я не полетіла, тому, що хочу щоб все було по моєму.. А Ви чому не полетіли? – звернулася Вікторія до Відьми у розстебнутому сарафані, що був тепер ще й відкинутий і оголяв гарні плечі.
- Тому, що Його там не буде.
- Чому не буде?
- Тому, що я Його знаю..
Відьма в сарафані допила віскі, осідлала мітлу і натисла на акселератор. Мітла рвонула на максимальній швидкості і вона з гиком свистом і завиванням, полетіла понад самими хвилями. Поли сарафана рознесло в сторони і вони затріпотіли на зустрічному вітрі. Через хвилину її вже не було видно..
Відьма Вікторія залишилась на Терасі сама. Вона зняла сорочку, обв’язала її рукавами навколо талії, перекинула ногу через мітлу і промовила безпорадно – Ну шо додому.. на Лівобережку..

На моніторі телевізора, що висів в кутку, без звуку йшов вестерн Серджіо Леоне - The Good, the Bad and the Ugly. Йшла саме сцена з char à bancs в пустелі..

Даша вимкнула ліхтарі і розчинилася в молочному мареві..


mike.fire.wind
Mike Fire-Wind

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації