site.ua
член клубу

Бульвар Ґантдона...
(Маke московський проспект Great Again..?)

Січень 2021

Но все, что мне нужно –
Это несколько слов
И место для шага вперед...

Сомалі. Станція метро Лівий берег Саксагані. На мокрій бетонній тумбі сидить посполитий (білий ефрікен нєвенгр) і тєрзає в руках поламану гармошку: Стоїть гараааааа високая...
Підходить його кєнт:
- Чув? Полковник полковнику генерала заказав..
- Похуй на них. ...палковніку нікто нє пішєт... тьху - попід гарою гай гай...

Повз них, строго на сєвєро-восток, тягнеться широкий проспект - покоцаний від недовкраденого бітуму.
Колись - ще сомалійські невенгроафриканці з ГПУ (не плутати з офісом генерального прокурора) писали - сомалі то не держава. Сомалі - то ґандурас вишуканий бульвар. Спроектований нашими илітними Де’білами вишуканий бульвар. З власним напрямком і власним рецептом асфальту..
З тих пір «бульвар» не змінився - тільки берізки зрубали. Певне хотіли житловий комплекс «Кривбас» будувати...
***

Вова, поки ти ше при владі - перейменовуй московський проспект на бульвар Ґантдона. Хто такий Ґантдон? Ой, а то ти тіпа не знаєш...)
Навіщо? Бо вже зовсім поруч стоїш від того, що тебе визнають найтупішим прицендентом сомалі. Вже навіть той, шо по африканських бджолах виступав, почав з надією переглядати пресу... Навіть вітю з йолкою вже на пів корпусу випереджаєш..
Я пам’ятаю як ти казав - перенесем столицю кудись в центральне сомалі і це відразу дасть нам можливість потрапити в G7... Італію звідти випхаєм, а самі влізем.
І де то всьо?
***

Спочатку хотів переїхати відразу в музей. Казав - переїздимо в музєй лєніна і всьо. І все це щастя - без копійки з сомалійського держбюджету. Оpen space - так open space. Empty floor - так empty floor. Навіть меблі брати не будем, щоб гроші народні не тринькати - держава в смартфоні - і нє їпьот!!!
Я тоді пропонував - краще відразу на головну сцену країни - в палац Сомалі. Там буде open stage... До речі - а яйценюк з барною поженилися - хто знає?
Дмитро Ільїч тебе, до речі, захищає як може. Каже, що ти дебіл, але чесний дебіл. Оцифрований. Просто набрав в команду де’більних д’білів і не бачиш шо в тебе під носом діється...
Як твоя молодая команда краде, вже дійсно всім дуже сильно видно. Але пересічних думка не полишає - якщо він того не бачить, то таки дебіл; якщо бачить і нічого з того не має - то дебіл в періоді; якщо має - то виходить, що не оцифрований...
***

А треба було всього лиш почати садити держчиновників з виконавчої та судової гілки влади...
Не бути тобі чувак вже ні Чингіз-ханом, ні навіть Ясіром Арафатом. Чи може надієшся взяти Юzika, сядете такі двоє в танк - і на Тель-Авів? Нє - то якось неправдоподобно виглядає, та й Юzik певне не захоче... хіба би може лисий... але нє - він вже в танк не влізе...
Залишається примарний шанс з чиновниками, або перейменовувати бульвар... Чи кольорові олівці вже закінчилися..?

PS:
От реально - пох мені на навального, як і пох на все, що в тій недокраїні робиться. Їм ще до сомалі спершу бодай би дорозвинутися..

PPS:
Про сомалі без коммі? Прошу дуже - це тут:

M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

mike.fire.wind
Mike Fire-Wind

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації