site.ua
член клубу

Весьола Родезія..
Маke Нігерія Great Again..

Січень 2021

Шаолінь. Початкуючий мніх і його наставник:

- Учитель, я занимаюсь у тебя уже почти 30 лет...
- И…?
- Высший разум всё не посещает, чакры не открываются...
Что за хєрня, Учитель?
- Не открываются говоришь...?
- Не открываются, Учитель...
- И не посещает?
- Ни разу, Учитель...
- Понятно... А у кого ты траву берёшь?..

...Двері скрипнули і до приміщення увійшла огрядна Раїса Максімовна – власниця підвалу.
- Доброго дня, пане Вікторе.
- О! Доброго дня, доброго дня, Раїсо Максимівно. Дуже радий Вас бачити.
- Збираєтесь кудись? Я по гроші прийшла...
- Так. Запросили на Форум Східного Партнерства. А потім ще заїдемо на могилу Рахілії Йосафатівни, вінки покладемо. За три дні буду.
- Та я ж ось бачу, що плаща підготували собі католицького. Гарний плащ. Як на форум то не альо, а вінки класти – то файно буде.
- Так - то дорогий плащ, мені його в Єрусалимі подарували за дуже великі гроші... До речі за гроші не переживайте, за дві години прийде Іринка, то гроші в неї. А там і я повернуся – то Ви помешкання тримайте за нами.
- А де пані Іра?
- Пішла на Володимирський за салом.
- Так, сало на Володимирському найкраще в Києві... синка там вашого бачила... А нашо вам стільки того сала? Ось же є – запитала Раїса Максимівна і показала очима на бочку з під шпротів.
- Та це не їстивне, - то ми поїдемо за два тижні чумацькі вози мазати... ну і попереки один одному – кажуть від такого ноги стрункіші...
- Ти диви!.. То я й собі відріжу шматок – і не чекаючи відповіді Раїса клацнула іспанською викидушкою і відтяла добрий шмат.
- Щоб ти вдавилася, падлюко– подумав Віктор і сказав:
- Прошу-прошу, Раїсочко Максимівно...

(Майк Новосад. M&Mабо Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..)

Ой - той текст зверху то було чисто на правах короткої реклами..)) А Родезія... Була така успішна країна за часів Яна Сміта.. Зараз думаю була б в Євросоюзі. А шо - туркам можна, а ефрікен-нігеріен ні? Шо то бля за апартеїд??)
Була успішна, але тепер вона в Зімбабве...))))
Місцевим нігеріен-ефрікен дуже хотілося корупції і нічого не робити. Вони мріяли про корупційні китайські бентлі. Мрії відразу збулися у вигляді тих же китайців і росіян. А тим дурним родезійцям ніхто не сказав, що там де з’являються росіяни або китайці - навіть кокс розбадяжений радянським пральним порошком, не кажучи вже про те, що разом з ними паралельно з’являється лднр. На ефрікен-нігеріенське щастя там з’явилися і ті, і ті - без або.
Спочатку просто похєрили Яна Сміта... Хоча - ну як похєрили - він прожив в Кейптауні до 88 років. А похєрили вони скоріше самі себе. Так і живуть до цього часу - похєрєні і нахєр нікому не потрібні. Чистий тобі рускій мір.
***

Дивився вчора інтерв’ю родезійського екс депутата Єгора Соболєва. Він тепер айтішнік. За рік навчився Zoom включати...
Чувак - покинь ту справу. Щоб включити Zoom- освіта не потрібна.. Твоє місце на барикадах. Ось зі всим тим, що ти в інтерв’ю говориш - аж до того місця, де садовий зробив Львів європейським містом. Європейським його зробили архітектори, що вчились у Відні, Римі, Парижі.. а твій колишній шеф, з якогось, вирішив за ними поправити і забудував хрєн знає чим і хрєн знає нашо. Чого цим досяг? Повирубував дерева і створив затори більші ніж в пекіні. Це крім того - що десь викопав ганну гопко... Ти цього не знав? Real estate development - тоді теж не твоє. І не його - якщо тебе це потішить. Мене взагалі дивує - як вони ще пам’ятник Міцкевичу не знесли і готель на його місці не збудували... Гарно було б біля того покинутого і нахрєн нікому не потрібному банку - нє..?
На барикади чувак - там твоє місце. Готовий приєднатися хоч завтра. Навіть якщо морози вдарять..
***

Посполитий, щось мені видається, що тебе клоуни ще мало насмішили і ти готовий опжз попробувати. Ян Сміт колись говорив - майбутнє Родезії - це країна білих і чорних, але не білих, або чорних. Якщо керувати будуть поперемінно то білі, то чорні - це катастрофа для Родезії... - нічого не нагадує?)))
Тоді його не почули. Потім прийшли китайці. Далі - читай про економіку замбії і зімбабве. Через російські відосіки з китайської платформи читати розівчився..? Нє, ну можеш звичайно пошукати інфу і на тік ток - ніхто ж не проти, головне мені не пересилай)))
Нічого не пойнятно? Ок. Всіх до єдиного чиновників і держслужбовців Родезії - або на смітник, або в Сиквтивкар. Що в принципі одне і теж у їхньому випадку...)))
Крім того щоб піднімати тобі тарифи - вони не вміють абсолютно нічого. Абсолютно..
***

Якийсь шмуцер запустив вірус, а покарали за це чомусь українських ФОПів. А у власників шмуцера купують маски і «вакцину». Прикольний бізнес. Ні разу не здивуюся, якщо десь в джунглях Сомалі саме девелоперять лабораторію і кооператив по пошиттю масок. А шо - і прихід по баблу конкретний, і за це карають аж десь в Україні... Bingo!!!

От ні слова не напишу ні про вову на лижах, ні про локдаун. До речі - він вміє лижами користуватися, чи приїхав пару селфі зробити в рожевих окулярах..?

Коли уряд почав давати задню з локдауном, то посполитих аж накрило - як не буде??!!! Давай локдаун і всьо!!!
Тепер кабаки закриті, а дурний піпл мерзне на вулиці коло них - глінтвейн на холоді сьорбає. А як від того хто застудиться і помре то всі радісно закричать - о від вірусу помер. Тай хрєн би з ним - головне, що всі щасливі бо таки ввели... не розчарували...
Правду хтось написав - спочатку ховались від вірусу, тепер від вакцини, скоро почнуть ховатися від вакцинованих...
А ще хтось прикольно написав - не плати коммуналку, а правительству скажи - денег нет, но вы держитесь...

Не скудеет земля зимбабвийская талантами...
***

То всьо було за Родезію. Включно з ганною гопко - то така ззанзібарська співачка, сигаретами поштучно в Родезії торгує...

А якщо цікаво про Україну - то це тут:

M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

А різні Акції та знижки тут:

Гарного дня)
Веселих свят...
Не будь як ганна))))


mike.fire.wind
Mike Fire-Wind

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації