site.ua
член клубу

На моих глазах...
(Make Ukraine Great Again?)

Жовтень 2020

На моих глазах спорили огонь да лёд,
кто кому судья и кто кому прервёт полёт...

Через всі засоби масової дезінформації п’ятий і шостий шальоно розігрують пролетарську ненависть один до одного.. Це - щоби що..?
***

Шостий, після Великої Британії, прям радикально змінився. Після Оману він такий мудрий ні разу не був - нє..?)))
Це що - Цивілізація так на свідомість впливає..?
Я, звичайно ж, подивився його виступ-звернення.. Таке зі смішними, бурхливо-брежнєвськими, аплодисментами. Цікаво аплодисменти - то щоб пильність совкових ватанів приспати..?
Але менше з тим. Чувак окреслив розворот на 180. Знову на правильний напрямок. Навіть говорив, а не читав, навіть путінську міміку йому прибрали.. Вже, навіть, не брежнєв - скоріше хазанов..
Ось тільки про нульову декларацію було дуже розмито.. Тобто корупціонерам - zero tolerance, а тим, що корупційним шляхом крали і продовжують це робити - нульова декларація? Виходить поки що ще таки хазанов..)))
Але, мабуть, слова призедент в цьому пості вже не буде.. Авансом..)
***

Нам ли, под надзором век коротать -
Наше дело путать следы...
Локальні апологети нульової декларації тридцять років розігрували лохам zigzag виставу: орієнтація Захід - схід... Після початку війни я навіть написав - і що тепер? Як тепер розвернете в сторону расії? Скінчилося щастя..?
Але недооцінив я п’ятого - він придумав.
І як програти вибори придумав, і як поставити проросійського шостого на престол. І це навіть проконало втілити в життя...
Його б розум, та на добрі справи - нє)))..
І от тепер - якщо шостий розверне в сторону Заходу то одягне на себе всі медалі... Не знаю як п’ятий переживе таку зраду і наругу..)))
Та й рузькій мір два підряд розвороти в сторону Цивілізації скоріше за все не переживе..)))
Все б нічого. От тільки нєпанятка - а що там з відсутністю толерантності до нульової декларації..?)))
***

Життя бентежне. Кожен обрав собі свою дорогу і пре по ній як маленький бульдозер.
Інтерв’ю Філатова п’ятому телеканалу..
Каже, що його колишній друг, власник паспортів трьох держав, поїде на пмж до тої країни, паспорта якої в нього немає. Тобто в США. Не хоче, але поїде. Тобто схоже на те, що підвів Беню шостий.. А він так за нього топив...
Шостий тішиться Великим Будівництвом. Дороги без сумніву найвидатніший винахід Людства, але мають ліміт на пропускну спроможність..
У ще одному інтерв’ю багатодітний забудовник багатоквартирними домами столиці, видає прикольну фразу: так ми будували, але - ну звідки ми могли знати, що в посполитих зявиться стільки машин...Ну ось тепер вже нібито й знає. І що - думає як то все набудоване тепер почати розбирати? Ні - мріє збудувати нібаскрьоб на місці ресторану «Столичний». Посполиті, мабуть, подивляться на нібаскрьоб і масово здадуть машини на металобрухт..

Але нібаскрьоби то таке. Найбільше забудовнику бракує чого? Правильно нульової декларації. Потішив його аргумент - топ чиновники на неї не подадуться бо побояться, а тому їх гроші не вийдуть з матраців...Тобто в прямому ефірі визнає, що чиновники таки крадуть. Включно з топ чиновниками... Тобто - а навіщо тоді нульова декларація? Гроші ж залишаться в матрацах...
Про те що чиновники повально крадуть і так всі знають... Тобі та декларація навіщо - ти ж тіпа бізнесмен, а не чиновник. Нє - дайте йому нульову декларацію. Дайте і всьо. Бо він не знав. Посполитий, який засунув іншому посполитому між ребра китайський zero tolerance теж не знав - дайте і йому амністію..
***

Що маємо станом на зараз? Країну, якою понад сто років керували виключно комуністи. Троцкій, лєнін, сталін, брєжнєв, горбачов, кравчук, всі за ним... і всі до одного були «слугами народу». Не комуніста ще не було. Як не комуняка, то його син..
Хто не знав - словосполучення «слуга народу» - це бренд з срср, якшошо..)))
Весь цей час в «слуг народу» була єдина ціль, вона ж класична Idée fixe - узаконити себе елітою, ну і по ходу якось вкрадене легалізувати.
Тепер в них вже зовсім обмаль часу і вони добре бачать, як осипається на очах їхній нібаскрьоб з піску. Вони за звичкою продовжують красти, але від того, що вже очевидно поспішають, то роблять раз за разом все більш ідіотичніші вчинки. Далі вчинки будуть ще більш ідіотськими. Ще вишуканішими в своєму ідіотизмі..)
Вийде в них? Ні. Чому? Бо ідіоти..

Так вони й щезнуть – засипані обломками своїх «проектів».
Забудують, аж до неможливості в них жити, великі міста і щезнуть..
Звідки така впевненість? Підручники з Історії..

Тобто совок в голові - це наслідкове.
Причинно-наслідкове. Причина – комуніст, наслідок – ідіот.
Побачимо - що там з відсутністю толерантності до нульової декларації..)))

А над этим всем,
Ветер поднимал свой флаг
выше всех вершин. Вот так...

А де тут в тексті про красиві, взяті з Мережі фотки, зовні схожих на відьм жінок?
Про відьом, людєй, блядєй, красивих жінок, дороги і подеколи «політиків» тут:

M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

mike.fire.wind
Mike Fire-Wind

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації