site.ua
член клубу

Липень 2020

- Тату, блять - кінчайте торгувати...
- А чо...?
- Кажу ж вам - нема вже чим здачі давати..

В бананово-лимоннім Сингапурі..
А нє, не так - в засраній по самі помідори..
Була собі одна Країна, кароч. І було в ній шість призидентів. Навіть не так - п’ять призидентів і один призедент. Ні - знову не так. Чотири призиденти, один шлєпєр і один призедент.
Два з них клінічні ідіоти, і майже всі - тупо злодії. А може і всі - Історія ще не визначилася ні з вердиктом, ні з вироком..

Мала та Країна, на початку, добра різного (як їй здавалось, мало потрібного) - на, майже, 100 000 000 000 доларів.
Країна була з замісом на мілітарність, а тому й добро те було мілітарного спрямування:
- На три військових округи (один мільйон солдатів) - амуніції різної..
- На цілу танкову армію танків - 9 000 штук..
- Броньованих машин - 11 000 штук..
- Гаубиць різних артилерійських - 18 000 штук..
- Літаків, щоб літати стратегічно і гелікоптерів різних - 3 000 штук..
- Ракет міжконтинентальних - 176 штук..
- Ядерних тактичних, та оперативно-тактичних зарядів - майже 3 000 штук..
А ще складів з запасами на 10 років неперервної війни з агресорами різними.. Кароч, за оцінкою предполагаємих агресорів, зі Сполучених Штатів - на сотку мільярдів доларів добра різного мілітарного..

Кажуть, що населення Країни дуже любить сало їсти. Воно то може й так, але ще вони, мабуть, любили їсти рибу (це коли за салом стояти в черзі було впадлу) і торгувати. Торгувати не тільки їпалом, як їхній шостий, але й з допомогою спеціального торгівельного флоту. Рибу ловили, як вміли, і теж, ви не повірите - за допомогою спеціального риболовецького флоту. І мали вони того флоту - не багато і не мало, а понад 300 кораблів тільки морського пароплавства, а ще були пароплавства річкові..
Де то всьо? Призиденти зі своїм окружєнієм розікрали і продали. Де гроші діли? Збудували собі хатинки. За високим парканом, по дорозі до міжнародного аеропорту.
На що сподіваються? На те, що лохи будуть в намордниках ходити і їм не до того буде..
Хто такі лохи? Та то вони так лагідно населення, що живе навколо них називають. Так і кажуть - лошки, я вам тут пару корейських електричок прикупив... трохи переплатив, але ви то з’їсте...

Час йшов, танки скінчилися, а красти щось було треба. Призиденти позичили ще стільки ж мільярдів. Куди діли? Вкрали. Хватило їм? Не будь лохом - як їм могло хватити? Потім що - з того, що вже вкрали красти?
Тепер продають лохам електроенергію і інші комунальні ніштяки. По скільки продають? Та вже разів в десять дорожче, ніж воно коштує. Лохи купують? Аякже - вони ж в масках.. А ще сигарети продають - то вже разів в двадцять дорожче.. Знаєш це? Знаєш, що тих, які курять в Країні 20 000 000 чоловік? Знаєте і мовчите? Ну то - як вам ще пару китайських електричок не припхати..?

А шо шостий? Їпалом торгує. Купують? Майже ніхто. А шо він? Переїхав в модну хату, їздить областями - ругається зі всіма, як справжня начальніка. Хтось його боїться? Та ні - всі хуй забили.. А він, між іншим, остання надія на совєтскіймір серед лохів замешканих в країні..
Продав нєдвіжімость, певне зібрався втікати світ за очі. Втече? Не будь лохом - хто йому тепер втікти дасть - знає ж багато.. Десь прикопають по дорозі, в якійсь шахті угольній.. (Чувак, саме час збільшити кортеж до 300 машин..)
А що окружєніє? Думають - чим би то ще поторгувати... Бо, блять - вже нема чим здачі давати..
А шо лохи? Жваво обговорюють - бєрємєнна та Юлька Ґєндєль окончатєльно, чи тілько чуть-чуть. І якщо окончатєльно - то від кого..

А дизайнери різні та маркетологи працюють над спеціальною маскою, щоб вуха назад вирівнювати. Думають на тому бабла підняти. Як думаєш - спрацює ідея..?

- Цо то єст, пся крев?
- То маска кОта..
- Для чеґо она?
- То жеби дзєці цукру нє крадлі..


Юzik..

mike.fire.wind
Mike Fire-Wind

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації