site.ua
член клубу

Квітень, 2020

Кажуть – якщо ви не читаєте новин, ви не поінформовані.
Якщо читаєте, — дезінформовані.
Якщо вірите владі і телевізору, то ви ідіот..


Дії влади, в своєму примітивізмі і передбачуваності, можуть на конкурсах дебілів займати перші місця навіть без розминки.
Кандидат в президенти натякає про курс на Захід і любов до Країни, а у пересічних починають світитися очі - зараз заживем, бля.
Вигравши вибори, президент просто торгує їплом до кінця каденції - це вся його робота.
В цей час допущені і афільовані крадуть все, що можна вкрасти.
За рік до виборів новий кандидат починає активно бакланити діючого президента і розказує пересічним, що він опозиція. Діючий пасивно огризається. І вибори програє.
Новий президент натякає про курс на схід і любов до росії, а у пересічних починають світитися очі - зараз заживем, бля.
А що попередній ? Бореться за «свої ідеали»? Ні він «непомітно» відходить в тінь. Он устал і йому треба пасивно відпочити.
А що допущені і афільовані? А допущені і афільовані крадуть все, що можна вкрасти..

Ось так і живуть вже тридцять років - термін працюєш/термін підмахуєш, знову термін працюєш - схема робоча - пересічні хавають - всьо окау...
Головне не переплутати - ти зараз влада, чи опозиція..)))

Є в схемі ще одна обов’язкова фішка. В кожному скликанні парламенту має бути, як мінімум, одна пездувата баба. З дурнуватими очима, що світяться фанатичним вогнем дебілоїда. Як у зої космодемянської, перед тим як її селяни повісили.
Яке завдання в такої баби? Поділити посполитих на правильних і неправильних. Це може бути, наприклад - мова/язык. Головне, щоб посполиті мали тему - виговоритися в соц. мережах.
З очима, що світяться фанатичним вогнем, комуністка і стукач кгб - боролася за націоналізм. Наступна за заборону куріння, сьогоднішня за права педерастів. А що допущені і афільовані ? А допущені і афільовані крадуть все, що можна вкрасти... А що пересічні? А пересічні - продовжують жваво сподіватися - що от всі кинуть курити і стануть педерастами - отоді вже заживем, бля - в кінці то кінців.
Знайти таку бабу не важко. Вибирають за зовнішніми даними, як на конкурсі краси. Критерій один - будут её дальнобойщики в Ухани или нет. Якщо не будуть - то все окау - буде боротися з усім натхненням і очима, що світяться фанатичним вогнем дебілоїда. Як у зої космодемянської, перед тим як її селяни повісили.

А лавра хиталася і хаділа хадуном. Московські попи гатили один одного в туз з ранку до вечора, аж їм шапки злітали. Підуть «освятять» який Lexus, чи нову електричну м’ясорубку і бігом назад. Червоний корпус університету кажете? Та за що йому червоніти? Не ті стіни червоною фарбою малюють.

Але ми про бабу. Все, що баба пропонує - вже є в законах. Але воно там для всіх громадян. Вона ж хоче окремо для ЛГБТ. З одного боку - вони кажуть - ми такі ж громадяни, як всі - з іншого - дайте нам окремий закон? Я не спілкуюся з педерастами то не знаю - чи вони дійсно того хочуть, чи то вона сама собі придумала, а вони й гадки не мають і єдина в них проблема - як би то так зробити, щоб шапка з голови не злітала.

Казав мені в буремні 90ті один чоловік, а чоловік був не простий, його весь Євбаз знав - хочешь узнать кто заказал, прикинь кому это нужно - не ошибешься ни разу... Ось прямо так в еріковському «111» і сказав. До речі - а куди подівся Ерік - хто знає?
Так ось - кому це потрібно? Та допущеним і афільованим звичайно. Коли не можеш перестати красти - ще й не таке придумаєш. Наступна баба внесе проект, що курити то гріх, а зоофілія то вищий прояв. Потім ще одна внесе, що курити то все одно гріх, а захист парадів некрофілів то саме те, без чого пересічному взагалі краще не народжуватися. Потім почнуть узаконювати шлюби некрофілів з зоофілами... І це ті, що щось там розказували тобі про гейропу? І хто тут гейропа?

Тобі розчесали, що то найвищий прояв свободи? Песдять.
Свобода - це коли ВСІ дотримуються правил поведінки в соціумі. А всі дотримуються лише тоді, коли в країні є діюче законодавство. А коли одним можна, а іншим ні - то всі закони до сраки.
І поки ти цього не зрозумієш - роки будуть йти за роками, президенти будуть змінювати президентів, ти будеш дискутувати в мережі якоюмовні некрофіли правильніші, і якоюмовним педофілам надавати права на всиновлення дітей.... бррррр...
Тебе це влаштовує? А ти в психіатра давно був..?

mike.fire.wind
Mike Fire-Wind

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації