Віце-президент США Майк Пенс заявив що Трамп дуже скоро затвердить нові санкції проти Росії.

Насправді Росія, котра стала флагманом продукування минулоого та повернення до спалення відьом - просто біснується у своїй злобі проти феноменального успіху американського народу, котрий поставши проти імперської Англій здобув велику славу свободи та став прапором боротьби людини, котра прагне прийти до Бога... - світ це дуальність зла і добра і ці стіни життя не можуть співжити, - або добро переможе зло або зло переможе добро, і завдання кожної людини, котра прагне обрати в своїй душі добро, а не зло, - прийти до дороги відповідальності перед Творцем за свої дії у цьому світі та виконати заповіти Бога, котрий дає нам свої проповіді про необхідність влади мудрого Бога, котрий знає як рятувати кожну душу навіть злу, тобто становленя людей на шлях виправлення від власного зла та думок про повстання проти аритсократичного правління Творця над всесвітом....

І російський народ нині став тим повстанцем проти свободи Америки, що впроваджує у життя закони всесвіту, встановлені Єдиним Безкінечним Творецем, - котрий тушить вогонь добра серед людства та прагне закріпити зло як джерело черпання духовних сил людиною у цей час тріумфу матеріалізму та час вибору людством подальшого шляху до Бога.

І саме тому нині російський народ прагне знищити самого Бога аби повстати проти влади Америки, котра отримала свою владу не як авторитарний лідер, котрий силою захопив владу над темними людьми, - а як просвітлений мудрець, котрий пізнав тайти життя та отримав талант розуміти божі істини для впровадження влади світла над світом, над Землею...

Американський народ прагне нести світло закону, котрий встановлений у всесвіті самим Творцем і Америка це світло любові, котре дає свою мудрість Європі щоби європейські народи продовжили місію Ісуса - сіяння зерен свтіла серед людства та прихід Бога в життя кожної людини...

Бог прагне дати нашій пораненій душі ліки від ран пітьми та рабства та вилікувати нашу душу профана, - ми зараз просто учні Бога, котрі мають пізнавати себе та цей світ аби при наявності прогресу у пізнанні різних наук, котрі Бог посилає нам як великий дар за наші старання стати на шлях повернення до Бога, котрі мають пізнати саме добро як свою дорогу до Творця аби стати джерелом просвітлення для інших та проповідувати божу владу серед всього людства, котре нині пізнає божу блоагодать, котра сходить на Землю... - аби людина могла пізнати тайни життя та стати до навчання інших мудрості Бога, котру він здобув як великий вчений, котирй довгии роками вивчав саму струткту цього світу і Бог прагне дати нам ці знання аби ми були таким як він і аби ми заслужили на навчання Бога та його соратниками для власної еволюції для сходження до вершин блаженства від існування.

І російський народ, котрй є вбивцею душі Бога - нині просто намагається знищити добро Америки, - бо зло не може жити поряд із добром: зло розуміє свою неадекватність світогляду людства і саме тому прагне знищити добро, бо відчуває що добро це істина в той час як зло - просто диявольщина, котра вбиває всесвіт та благодать святого духа, котра присутня на Землі для святого причастя людей до святих та божественних, безсмертних і животврящих господніх таїн.

І саме тому росіяни, котрі відчувають владу Америки над умами людства просто прагнуть вбити сам вогонь життя, котрий існує в американському народові для того щоби цей святий вогонь передався із рук у рки божих місіонерів для пробудження людей та для відкриття дару мудрості божої для гідних причастя до тіла господнього....

Російський народ не приймає цього вогню правди - він прагне відректися від вогню життя, котрий випалює владу его над людиною та закриває дорогу росіянам до знищення Єдиного Безкінечного Творця своєю ненавистю до Бога, котра знищує саму доброту в душі Бога та змушує Бога знищувати самих росіян аби вони не могли причиинти шкоди Богу, бо Бог піклується про весь всесвіт і він мусить перебувати в безпеці аби сповнювати свою місію управління еволюцією людства, котра необхідна аби заслужити перед Богом право увійти у єднаня із джерелом життя та мати сили для щасливого фукнціонування у цьому свііт, приносячи свою милість ближнім.

І саме тому росіяни, розуміючи цю правду, - все ж намагаються погасити цей вогонь життя, котрий дає живлення всьому людтсву, але погасити цього вогню вони не можуть і вони не можуть вбити самого Бога і саме тому вони намагаються знищити фізично самих американців аби забрати життя в тих хто несе саму істину добра Творця для інших людей, навчаючи інших причастю до джерела життя, Бога.

Америка намагається використати своє право як соратника Бога знищити дияволів - російський народ - аби вижило само серце добра в храмі господньому, - і для цього треба знищити саму Росію, котра намагається вкинути це серце Бога до прірви...

Росіяни хочуть загасити світло божественності в американському народові аби американці не впроваджували поширення духа святого над людством та світом та росіяни намагаються знищити себе самі аби не прийняти душі Бога, котрий дає нам частину себе аби ми могли прийти до нього та почати любити його, бо Бог не може любити тих хто його не любить, - він береже лишень тих хто йому покірний та намагається виконувати його заповіді для встановлення влади Єдиного Безкінечного Творця у всому всесвіті над кожною живою душею для сповнення душ людей щастям та відчуттів благоденствія аби люди мали енергію служити Богу та працювати для заробляння собі коштів для годування себе та своїх сімей.

І саме тому росіяни намагаються знищити самого Бога як джерела справедливості, котре дає щастя добру та знищує зло, - росіяни проти знищення самого зла і вони вважають що Бог повинен віддати всю владу над світом людям, бо люди це головне, котре має мати свій вплив на світ. І саме тому росіяни виступають проти масонства, котре впроваджує владу законів божих серед людства та прагне принести мудрість та саме серце Бога у цей світ.

Росіяни намгаються своїми стрілами зла вбити саму душу Бога аби люди повстали проти влади божих місіонерів та стали вбивати самих божих соратників, котрі встановлюють владу духа святого над людством та прагнуть вмонутвати в душу людей світло та любов Бога, котрий працює для сповнення людини світлом насолоди від життя та дарами для навчання людини мудрості та вмінням приносити своєю працею користь для інших, ближніх.

І саме тому росіяни прагнуть знищити Америку як місіонера Бога, котрий несе світло свободи для всього людства для вивільнення потенціалу людини та сповнення світу святим хлібом, котрий має живити людей.

Америка пране дати людям свободу аби люди могли прийти до своєї цілі та мрії, маючи свободу волі, реалзіувати свою мрію та бути щасливим, бо людина може бути щасливою лишень на волі та серед вільних та добрих людей, котрим вона може служити. І американьский народ прагне буудвати світ свободи, котрий буде виховувати любов у душі людей для перетворення всесвіту на рай в котрму будуть жити істинно щасливі люди. І саме тому американці просвітлюють сам російський народ аби дати росіянам саме відчуття свободи для знищення темноти в душах росіян та просвітлення росіян для того щоби вони могли побачити Бога та служити йому.

І росіяни не хочуть бути просвітленими - вони прагнуть бути рабами матерії, рабами зла для знищення самого джерела свободи, Америки аби Америка не лікувала душі людей свободою та не могла встановити владу демократії серед народів світу, бо сама демократія дає людині простір для свого розвитку та праці на благо всього живого....- а росіяни проти розвитку людей, бо розвиток породжує щастя, а щастя це головний ворог зла, бо зло прагне підвести людину до нещастя аби людина мстила ближнім та Богу за свої страждання.

mihaylo.antonishin
Михайло Антонишин

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації