site.ua
член клубу
  • Чуваки, перестаньте літати до Праги. Маєте всі шанси стати НАСТУПНИМ. Вже краще через Мінськ на істарічєску родіну.. Нє..?

Один мій знайомий, якось сказав про іншого мого знайомого: «есть люди, которым противопоказаны любые деньги.. Гриша из таких.. Но тут двойная ошибка природы - ему и деньги дали, и к тому же и очень большие деньги...»))

Відкрив News Feed – один з фальшивими грошима втік у літак, інший себе з посади знімає. Через трибуну. І хоча вони кажуть, що гроші бізнесом заробили – ні фіга вони не бізнесмени. Якби в момент виступу на трибуні з залу пролунало: “Ура!!! Алєг, Боря Соломон, вынаси казла нах!!...”, то це був би бізнес. Таке відео б усі телеканали купили.

Про другого згадалося: “Летят два крокодила. Голубой и красный. Особенно красный..” Хоча може і голубий – там вже пес його в тій раді знає..
Ось чувак - продав стільки ялинок. Якщо перевести його декларацію в ялинки – то це пів тайги від Уралу до Владіка. Продати стільки ялинок і не зорієнтуватися біля каси з фальшивою купюрою??? Це бізнесмен..? Це навіть не бізнесвумен)).. Блін тонни коксу пішло, а голова не варить. Нашо продукт переводити..?
Але знову - пес би з ним, з бізнесом. Ми ж знаємо, що вони всі до єдиного демагоги. Але навіть демагоги ніякі. Демагогія вчить - не відповідати на порушене питання, а отримувати вербальну перемогу над співрозмовником. Де блін там була вербальна перемога над касиркою?? Втекти в літак – то перемога???

Але є й таке, що тішить..)) В кримлі явно проблеми з баблом. Санкції діють))).. Якщо вже агентам, нехай навіть наполовину списаним, почали платити фальшивими купюрами... Уявляєте скільки сьогодні матрасів і банок чауса буде перевірено на предмет автентичності вмісту..? Ніч сьогодні буде така, що Варфоломієва поруч не стояла)))))... Сьогодні буде ніч лопати, свічки і ультрафіолетового ліхтарика))... Чуваки, але ви обережно. На таке світло джентельмени удачі злітаються, як мухи на трипільський глечик з медом)).. Будьте обережні – я вас прошу, оглядайтеся час від часу))..

Чуваки, вас у вашій школі вчили, що Дарвін сказав: «Виживає не найсильніший і не найрозумніший, а той, хто краще за всіх пристосовується до змін». Він дійсно це сказав. Але ви зарано себе переконали, що пристосувалися ідеально. Схоже на те, що зміни тільки починаються))... Тому – будьте обережні, чуваки. Може саме час валити і десь там на дно? Встигнуть, як завжди, тільки перші))..

Я вже розказував цей анекдот, але може хто забув)):
Чувак купив Rolls Royce. Купив – сів поїхав. Через годину дзвінок. Він знімає трубку і чує:
- Сер, ви б не могли повернутися? Справа в тому, що менеджер, помилково віддав Вам машину з вітрини. Вона без двигуна. Поверніться – ми Вам її обміняємо..
- Як без двигуна..? А як я сто двадцать майлів проїхав..?
- На репутації, сер..

Чуваки, перестаньте літати до Європи. Там, з вашою репутацією, кожен може стати НАСТУПНИМ….


Антрахт, Нєгодяї..))


Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація