site.ua
член клубу

Є така країна, що воює все своє існування. Попри це, то заможна, процвітаюча, друга в світі за кількістю стартапів, відома своєю наукою, технологіями, медициною країна - Ізраїль.

Її нинішній прем'єр-міністр - Беньямін Нетаньягу, найдовше перебуває на посаді прем'єр-міністра країни. Це дуже відома людина, в різні роки - міністр оборони, міністр юстиції, фінансів, іноземних справ. Має найкращу в світі освіту - навчався у Масачусетському технологічному інституті. Воював з палестинськими терористами, вів переговори з Арафатом. Був звинувачений у корупції, назвав ці звинувачення політично вмотивованими і досі успішно керує країною.

Коли почалася епідемія COVID-19, він теж не розгубився. Він розпочав переговори з фармацевтичною компанією-виробником вакцини Pfizer і був дуже наполегливий. Як кажуть, Нетаньягу дзвонив гендиректору Pfizer близько 30 разів, причому інколи навіть посеред ночі. Він без кінця наполягав на дотриманні строків та просив щось уточнити - чи можна провести вакцинацію в школах або надати інформацію про вакцинацію вагітних.

Нетаньягу разом з міністром охорони здоров'я Ізраїлю організували найшвидшу в світі кампанію вакцинації. Менш ніж за два тижні там прищепили мільйон людей.

Зараз Ізраїль - це світовий лідер по кількості щеплень на душу населення. У країні 90% жителів отримали одну дозу covid-вакцини, а більше половини населення країни отримали обидві дози.

У боротьбі з коронавірусом властям допомагає армія (при цьому ніхто не звільняв їх від війни з терористами) - спеціально створений штаб проводить тестування, нагляд за карантином і вакцинацію.

До кінця березня усе доросле населення Ізраїлю буде вакциновано. Що далі? А далі в Ізраїлі буде нормальне життя- як до пандемії. А ми й далі будемо масово помирати і ховатися по домівках як щури.

Не знаю як там далі складеться з обвинуваченнями у корупції, але Нетаньягу вже став легендою. Це людина, яка просто зробила свою роботу, але зробила її на сто відсотків, зробила її якнайкраще і надала приклад усьому світу. Тепер його запам'ятають як прем'єр-міністра що врятував свій народ.

Нетаньягу не те щоб кращий за нашого зеленого клоуна - їх взагалі не можна порівнювати, це взагалі інший рівень. Нетаньягу - зразковий прем'єр-міністр. Зеленський - взагалі не президент, профнездатний, лікар подивився - поставив штамп "не гідний". Краще б цей турист взагалі залишався в Катарі, куди він сховався під час пандемії і російської агресії.

Ізраїльська вакцинація - це відома історія. Але мало хто знає що і у нас була рішуча, відповідальна людина з досвідом, з міжнародними зв'язками, людина, що вже провела велику вакцинацію в Україні в 2016-2018 роках для навіть складнішої групи населення - дітей (рівень вакцинації проти кору на початок 2016 року 31%, показник на 2018 рік - 95%, повна перемога) і провела її успішно, врятувавши багато дітей.

Це людина, що закінчила один з найкращих науково-дослідницьких університетів - Університет штату Мічіган, є доктором медицини, довгі роки була практикуючим лікарем (а не як Стєпанов).

Це саме та людина, що могла нас врятувати від COVID-19. Її, на знак подяки за спасіння їхніх дітей від кору наш чудовий нарід назвав Доктором Смерть. Нуачо, в телевізорі на каналі Г+Г так сказали. Думаю що ви вже здогадалися, що ту людину звуть Уляна Супрун.

Мені анітрохи не шкода вати, що вибрала Зеленських і Степанових - рівень її вдячності і розумових здібностей добре зрозумілий. Вата не хотіла реформ і Доктора Життя, вона не хотіла медицину як в Ізраїлі або Америці. Вата воліла зрєліщ і потім якнайшвидше сконати. Ну, як кажуть у бойовиках, "супротивник зажадав бути знищеним". Най буде так, якщо вати така воля. Але мислячі люди не обов'язково мають померти з нею.

Зараз, коли уся країна в червоних зонах, а добова кількість смертей від ковіда сягнула 400 і впевнено росте, нас врятувати може тільки Доктор Життя. Є думки, як нам її повернути?

Ну і у будь-якому разі:

Поборемо!

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації