Пам’ятаєте, весною про партію Шарія говорили як про нову перспективну партію, яка має всі шанси потрапити до ВРУ? А тепер, увага!

Результати партії Шарія на виборах-2020:

- З усіх обласних рад партія Шарія завела лише 6 депутатів в одну єдину Одеську облраду. 6 депутатів з 84, Карл! Вони там будуть статистами, які не впливатимуть на результати голосувань.

Рейтинг партії Шарія на виборах в обласні ради склав 0,36%. При тому, що вибори саме до облрад найточніше відображають електоральні настрої, оскільки в них бере участь найбільша кількість громадян (мешканці всіх областей, крім Києва і не окупованих частин Донецької і Луганської областей).

- Заради справедливості варто сказати, що вибори в обласних центрах для партії Шарія були більш успішними. Депутати Шарія будуть в міськрадах чотирьох облцентрів: Харків - 7 депутатів з 84; Запоріжжя - 5 з 64; Миколаїв - 5 з 54; Одеса - 6 з 64. Результат кращий, ніж в обласні ради, але також доволі скромний.

Коротше кажучи, не такий страшний Шарій, як його малюють. В ефірах і інтернетах Шаріка багато, але голосують за нього мало.

maryan.oschanovskiy
Мар'ян Ощановський

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації